Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Odnawiam ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Odnawiam ogród

katiaxx 19:42, 12 maj 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Witam,
Myślę że twój ogród ma duży potencjał. Jest taki wątek pt Przed i Po, jak patrzyłam na niektóre metamorfozy nie tylko pustych jałowych działek po zakończonej budowie ale również przeobrażenia już istniejących ogrodów to dostawałam gęsiej skórki powodzenia
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Juzia 11:09, 13 maj 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38725
Hej!
Przyszłam tu z pogaduszek
Co prawda nie jestem z Suwałk, ale często tam bywam

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 11:13, 13 maj 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38725
Jak tam planik? Robisz nowy?
Najlepiej na kartce w kratkę. 2kratki = 1m....lub jak masz duuuużą działkę, to 1 kratka = 1m

Nanieś na plan dom i wszystko co jest i na 100% zostać musi, a reszty nie rysuj, bo może się okazać, że będzie przeniesione

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
dolcevita 11:44, 13 maj 2014


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 41
O witam koleżankę A skąd dokładnie jesteś i co robisz w Suwałkach?

Ten drugi plan to jest projekt tego co na 100% ma zostać i tego co gdzie będzie przeniesione, a tego czego nie jestem pewna to wcale nie rysowałam. najgorsze jest to, że prace muszę zacząć od przesadzenia krzewów i drzewka a to będę mogła zrobić dopiero jesienią
____________________
Odnawiam ogród
dolcevita 11:45, 13 maj 2014


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 41
Ten zarys działki na której rysuję jest to zeskanowana mapka geodezyjna
____________________
Odnawiam ogród
Juzia 11:47, 13 maj 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38725
dolcevita napisał(a)
O witam koleżankę A skąd dokładnie jesteś i co robisz w Suwałkach?

Ten drugi plan to jest projekt tego co na 100% ma zostać i tego co gdzie będzie przeniesione, a tego czego nie jestem pewna to wcale nie rysowałam. najgorsze jest to, że prace muszę zacząć od przesadzenia krzewów i drzewka a to będę mogła zrobić dopiero jesienią


Jestem z okolic Giżycka, a w Suwałkach mam rodzinę i często też jeżdżę na zakupy
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
dolcevita 11:47, 13 maj 2014


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 41
katiaxx, oglądałam te zdjęcia! Są tam wspaniale metamorfozy. Boje się czy ja będę umiała stworzyć coś chociaż podobnego do tych ogrodów.
____________________
Odnawiam ogród
Juzia 11:48, 13 maj 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38725
dolcevita napisał(a)
Ten zarys działki na której rysuję jest to zeskanowana mapka geodezyjna


Trochę niewyraźny i jak nie ma kratek to nie bardzo wiadomo jakiej wielkości rośliny rysować
Z kratkami jest łatwiej
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
dolcevita 11:48, 13 maj 2014


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 41
Juzia! kocham Giżycko! Latem jest tam wspaniale! Jeździliśmy tam parę wakacji pod rząd z narzeczonym pod namiot. Najlepsze miejsce na odpoczynek!
____________________
Odnawiam ogród
dolcevita 11:51, 13 maj 2014


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 41
Juzia_G napisał(a)


Trochę niewyraźny i jak nie ma kratek to nie bardzo wiadomo jakiej wielkości rośliny rysować
Z kratkami jest łatwiej


Muszę się przyznać, że nie wiem jakie wymiary ma ta działka. Wiem jedynie jakie są wymiary domu bo mierzyliśmy niedawno, ale działka nie mam pojęcia. Na razie skupię się na ogólnym zarysie działki, gdzie co umiejscowić, a co dokładnie będzie w rabatach to tym zajmę się w późniejszym czasie, ponieważ mam tez trochę roślin niezidentyfikowanych i nie wiem jak to wszystko skomponować.
____________________
Odnawiam ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies