Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)

Edit 17:23, 03 mar 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
Margo napisał(a)
Witam,
masz piękny ogród, no i potencjał duży przy tej powierzchni.
Ciekawa jestem planów zagospodarowania kolejnej części ogrodu
Mam nadzieję że córeczka da mamusi popracować trochę w ogrodzie i będziemy mogli podglądać zmiany u Ciebie
A przy okazji podpytam co to za iglaki na pniu na tej fotce ? Pamiętasz nazwę może ?


Gosiu,
Plan mam np. na warzywnik, taki w ładnych skrzyneczkach, chciałabym z dzieciaczkami świeże warzywka podjadać nie wiem jeszcze czy dam radę w tym roku, ale mieć plany fajna sprawa postanowiłam również dosadzić co nieco do tego co już jest
Iglaki na pniu to świerki 'glauca globosa'. Zapraszam
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
Margo 20:54, 03 mar 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Plan to podstawa, a potem nawet powoli ale do celu
Dzieki za odpowiedź w sprawie iglaka. Bardzo ładny jest, od razu wpadł mi w oko
Będę zaglądać
____________________
Gosia
malkul 21:22, 03 mar 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Edit napisał(a) [img size=640x480
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/63/637260/original.jpg[/img]


czy to sumak tiger eyes??
jak wysoko zaczyna się korona?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Edit 00:15, 04 mar 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
malkul napisał(a)


czy to sumak tiger eyes??
jak wysoko zaczyna się korona?

Tak, to on
Korona zaczyna się na ok. 1,5 m.
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
Krys 18:32, 22 mar 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Edit napisał(a)

Hej, chodzi o to, że na ostrzu nożyc widnieje numer katalogowy, ten pierwszy to nożyce profesjonalne a drugi nożyce zwykłe. Profesjonalne mają np. ostrze kute. Chciałam się dowiedzieć jakich używa Danusia i takie sobie kupić, a różnica w cenie jest znaczna


Witaj Edit czy dowiedzialas sie od Danusi jaki ma numer na ostrzu? Tez jestem zainteresowana czeka mnie zakup nozyc a nie chce lipy kupowac ogrod masz piekny,bede czesciej zagladac
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
margi 19:45, 22 mar 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Gratuluję właścicielce pięknego ogrodu,przeczytałam że masz plany dać agro pod kamień też mam takie plany wkurza mnie wdeptywanie kamieni
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
Edit 23:30, 22 mar 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
Krys napisał(a)


Witaj Edit czy dowiedzialas sie od Danusi jaki ma numer na ostrzu? Tez jestem zainteresowana czeka mnie zakup nozyc a nie chce lipy kupowac ogrod masz piekny,bede czesciej zagladac

Niestety Danusia nie odpowiedziała w tej sprawie, więc porównałam dokładnie dwie pary nożyc ze zdjęciem i są to nożyce zwykłe. Kupiłam, przycięłam drzewko i jestem z nich zadowolona
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
Edit 01:01, 23 mar 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
margi napisał(a)
Gratuluję właścicielce pięknego ogrodu,przeczytałam że masz plany dać agro pod kamień też mam takie plany wkurza mnie wdeptywanie kamieni

Dziękuję margi mnie również denerwowało wdeptywanie kamieni i dodatkowo kamień nagrzewał się od słońca a następnie wychodziła linia kropkująca, bo nagrzewała się od tego kamienia.
Obecnie jestem na etapie rozkładania agro kamień już zdjęłam-przerąbana robota!
Ale nie ma tego złego... mam nowych 30 traw i dałam je częścio na te rabaty, wykopałam 2 iglaki a w to miejsce dam 3 nowe mniejsze. Przy okazji nadszedł czas na zmiany
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
Krys 14:58, 23 mar 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Edit napisał(a)

Niestety Danusia nie odpowiedziała w tej sprawie, więc porównałam dokładnie dwie pary nożyc ze zdjęciem i są to nożyce zwykłe. Kupiłam, przycięłam drzewko i jestem z nich zadowolona


Zwykle jaki maja nr 3586?
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Edit 11:01, 30 mar 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
Krys napisał(a)


Zwykle jaki maja nr 3586?

Dokładnie taki
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies