Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)

Anetka 06:41, 09 wrz 2015


Dołączył: 03 maj 2014
Posty: 132
Przepięknie....
____________________
Aneta Daleka droga do ogrodu
Karol99 07:00, 09 wrz 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Przepiękne fotki
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
MirellaB 07:03, 09 wrz 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
U mnie również padało, a potem jesienne słoneczko. Ogród po deszczu jest super, te kolory roślin, trawa cudna. Również wyskoczyłam zrobić kilka zdjęć, ale żadnego porównania do Twoich pięknych fotek

Bardzo ładny ogród, wszystko tak dopieszczone jak lubię. Miskanty szał - pięknie wyglądają.

Ładnie masz rośliny przycięte w kulki.
Wszędzie to pisze i pytam jak to robicie? Dlaczego mi tak nie wychodzi? Myślę nad zakupem szablonu, żeby ładnie ciąć.
Ty tniesz od szablonu? Czym nadajesz im kulisty kształt - sekatorami tniesz czy może jakimiś specjalnymi nożycami?

Zapraszam Cię do odwiedzenia mojego wątku. Ogród się dopiero robi. Szkoda, że na O trafiłam o dwa lata za późno, wszystko inaczej bym zrobiła.

Będę miała do poprawy dwie rabaty w przedogródku - może pomożesz w doborze roślin?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Edit 09:40, 09 wrz 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
Anetka napisał(a)
Przepięknie....

Miło mi, dziękuję
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
Edit 09:41, 09 wrz 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
Karol99 napisał(a)
Przepiękne fotki

Bardzo się cieszę, dzięki
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
Margo 10:47, 09 wrz 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Edit napisał(a)


Jakie imponujące trawiszcza
Pięknie u Ciebie jak zawsze
____________________
Gosia
Dorota123 12:30, 09 wrz 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Teraz widzę, że moje trawy posadziłam za gęsto. ( to mój powtarzający się błąd)
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Edit 13:05, 09 wrz 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
MirellaB napisał(a)
U mnie również padało, a potem jesienne słoneczko. Ogród po deszczu jest super, te kolory roślin, trawa cudna. Również wyskoczyłam zrobić kilka zdjęć, ale żadnego porównania do Twoich pięknych fotek

Bardzo ładny ogród, wszystko tak dopieszczone jak lubię. Miskanty szał - pięknie wyglądają.

Ładnie masz rośliny przycięte w kulki.
Wszędzie to pisze i pytam jak to robicie? Dlaczego mi tak nie wychodzi? Myślę nad zakupem szablonu, żeby ładnie ciąć.
Ty tniesz od szablonu? Czym nadajesz im kulisty kształt - sekatorami tniesz czy może jakimiś specjalnymi nożycami?

Zapraszam Cię do odwiedzenia mojego wątku. Ogród się dopiero robi. Szkoda, że na O trafiłam o dwa lata za późno, wszystko inaczej bym zrobiła.

Będę miała do poprawy dwie rabaty w przedogródku - może pomożesz w doborze roślin?

Witaj Mirello dziękuję za bardzo miłe słowa pytasz o rośliny przycięte w kulki....tnę je ręcznymi nożycami do żywopłotu. Też tak jak Ty sądziłam, że to trudne ale po kilku cięciach kulki wychodzą same
Dziękuję za zaproszenie, byłam już wcześniej i widziałam jak dużo pracy wykonałaś wydaje mi się, że Twój ogród nie tylko się robi lecz jest już na ukończeniu
Muszę Ciebie pocieszyć, że są u mnie miejsca które również bym zmieniła ale boję się, że jak je zmienię to i tak przyjdzie kolejna ochota na zmiany. Tak już mają ludzie, którzy pokochali swoje ogródki, więc póki co nie ruszam niczego. Ciężka to walka ze sobą samą aby gdzieś łopatą nie ruszyć ale się trzymam tego postanowienia chociaż za rok, dwa.... kto wie...
Pewnie, że pomogę w doborze roślin, jeżeli tylko będę potrafiła to zrobię to bardzo chętnie ekspertem się nie czuję, sama cały czas się uczę ale też uważam, że co dwie głowy to nie jedna
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
Edit 13:07, 09 wrz 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
Margo napisał(a)


Jakie imponujące trawiszcza
Pięknie u Ciebie jak zawsze

Dzięki Gosiu pozdrawiam serdecznie
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
Edit 13:09, 09 wrz 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
Dorota123 napisał(a)
Teraz widzę, że moje trawy posadziłam za gęsto. ( to mój powtarzający się błąd)

Dorotko, gęsto nie gęsto...najważniejsze że ślicznie u Ciebie wyglądają
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies