Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)

lojalna_ 13:28, 25 wrz 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Edit napisał(a)
To Limka mam je rozrzucone po ogrodzie
U mnie są tylko Limki i Vanilki.
Ja to trochę taka indywidualistka raczej jestem. Inspiruję się O. ale sadzę tak jak mi pasuje. Czasami nie zastanawiam się czy będzie ładnie, tylko myślę....grunt że mi się podoba. Dlatego jak jeszcze komuś się podoba to jestem mega zadowolona Piękne zdjęcia dodałaś, jednak co kamyk to kamyk, rabatki lepiej się prezentują wieczorkiem zajrzę jeszcze raz



To jest wlasciwy kierunek pieknie, indywidualnie ()
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
MirellaB 17:17, 25 wrz 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Edytko siedzę u Ciebie w ogrodzie i piję kawkę
I znowu jadę od początku z oglądaniem. Tym razem zauważyłam coś co nie do końca rozumię? Rozplenice również zawiązałaś w snopki? To ona na zimę nie zanika?
Snopki z ML oszronione super wyglądają. To ustawienie ich masz efektowne o każdej porze roku
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 17:18, 25 wrz 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Oooooo widzę, że moja Ogrodowiskowa koleżanka Gosia-Mysza do Ciebie zawitała Gosia mieszka niedaleko ode mnie i od czasu do czasu się spotykamy
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Edit 23:10, 25 wrz 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
Mysza napisał(a)
Nie wiem jak to się stało, że dopiero teraz do Ciebie trafiłam.
Masz przepięknie zagospodarowany ogród
Roślinki ślicznie jeszcze Ci kwitną.
Pozdrawiam.

Witam
Faktycznie coś tam jeszcze kwitnie ale martwię się, że to już za chwilę koniec kwitnących roślinek
Mało się u mnie dzieje ale zapraszam serdecznie
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
Edit 23:16, 25 wrz 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
lojalna_ napisał(a)



To jest wlasciwy kierunek pieknie, indywidualnie ()

Dzięki, że się ze mną zgadzasz Jeszcze żebym potrafiła takie cudeńka jak Ty robić....to by dopiero było pięknie....
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
Edit 23:19, 25 wrz 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
MirellaB napisał(a)
Edytko siedzę u Ciebie w ogrodzie i piję kawkę
I znowu jadę od początku z oglądaniem. Tym razem zauważyłam coś co nie do końca rozumię? Rozplenice również zawiązałaś w snopki? To ona na zimę nie zanika?
Snopki z ML oszronione super wyglądają. To ustawienie ich masz efektowne o każdej porze roku

Tak Mirellko związałam, były malutkie i jesienią ubiegłego roku sadzone, ale na wiosnę powiększyłam rabatkę i je przesadziłam. Teraz są duże i również zostaną związane na zimę
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
Edit 23:19, 25 wrz 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
MirellaB napisał(a)
Oooooo widzę, że moja Ogrodowiskowa koleżanka Gosia-Mysza do Ciebie zawitała Gosia mieszka niedaleko ode mnie i od czasu do czasu się spotykamy

Bardzo mi miło z tego powodu
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
Edit 01:39, 26 wrz 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
Edit 14:40, 26 wrz 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
Deszczyk pada to grzybki rosną
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
lojalna_ 07:29, 29 wrz 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Wcielo mojego posta ..... Juz jestem )) na te grzybki to slinka leci)

Rozplenica biale kotki na fotce to Pennisetum villosum , troche jej liscie mi sie nie podobaja jakies sztywne sa i zostaja ulozone przez wiatr w lewo lub prawo. Duza to Moudry kupowalam ja jako miskant wiec sama jestem zaskoczona ze ja mam. Moje srebrne kule w naszych slaskich szkolkach sa w Goczalkowicach i w Swirklancu ale Ty z Wawy wiec chyba nie przyjedziesz )))) buziolki przepraszam za poslizg
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies