Gdzie jesteś » Forum » Narzędzia i akcesoria » Siewnik do nawozów

Pokaż wątki Pokaż posty

Siewnik do nawozów

Marlena_eu 14:56, 01 kwi 2020

Dołączył: 15 sie 2017
Posty: 4
do trawnika 3000 m2 również poleca Pni siewnik ręczny? jak z częstotliwością napełniania siewnika? Nie jest to kłopotliwe? Pytam ponieważ przymierzam się do zakupu.
John 17:32, 02 maj 2020

Dołączył: 02 maj 2020
Posty: 1
Sorki, że nie w odpowiedzi. Chciałem tylko doradzić żeby pod żadnych pozorem nie kupić siewnika od Gardena. Totalna porażka. Miałem dwa. Pierwszy zepsuł się po roku użytkowania ( około 6 razy w roku trawa dwa razy i cztery razy nawóz). Zaryzykowałem i kupiłem drugi identyczny. Zepsuł się dokładnie p8 takim samym okresie co poprzedni i ta sama wad - przestają kręcić się koła. Mając nauczkę po pierwszym, drugi po każdym użytkowaniu czyściłem sprężonym powietrzem. Nic nie dało. Teraz kupiłem bezfirmowy za 60zł i mam go drugi rok. Pożyczają też sąsiedzi. Szybkozłączki do węży ogrodowych firmy Gardena co roku musiałem wymieniać, a te z funkcją „stop” nawet dwa razy w roku. Oczywiście w obydwu przypadkach siewnika nie zostawiłem paragonu
Załączam fotkę uszkodzenia. Widoczny brud jest naturalny i celowo nie usunięty. Jednak proszę nie myśleć, że to stary siewnik.
Gardenarium 18:44, 16 maj 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Brix0n napisał(a)
Hej. Szukam siewnika który nie będzie mi rozrzucal nawozu po kostce i rabatach. Mam wąskie paski trawnika po 2-3 m i jeden duży kwadrat. Chciałbym siewnik z osłoną która będę mógł regulować gdy będę jeździł obok kostki. Czy gardena XL się nada? Proszę o propozycje.


Nie ma chyba takich cudów, trzeba po prostu zmyć z kostki albo zmieść.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ogrodJulii 12:38, 07 wrz 2021

Dołączył: 07 wrz 2021
Posty: 2
siewnik z Cellfast zdaje swoje zadanie na 5 z plusem polecam!
JanBo 12:57, 28 paź 2021

Dołączył: 28 paź 2021
Posty: 1
Potrzebuję kupić rozsiewacz , trawnik 1000m2 . Chcę na wionę rozsypać ok 200 kg obornika bydlęcego granulowanego. Później nawozy w miarę potrzeby. Tam gdzie ziemia była najsłabsza, obornik zrobił robotę, ale był stosowany miejscowo i bardzo nierównomiernie .
Myślałem o Gardena XL - ale to chyba za słaby sprzęt, lub o siewniku Cemo SW-20 C, ale to już 1200 zł .
Czy ktoś może polecić coś solidnego ?
Gardenarium 19:38, 28 paź 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Solidnych brakuje w sklepach.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies