Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

lindsay80 13:15, 03 lip 2018


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Iza nie zawodzisz w tym sezonie, co parę dni zakupy roślinek muszą być i to z rozbrajającą historią w tle - a to wyjazd po truskawki, a to po jajka

____________________
Tu ma być ogród :)
UrsaMaior 13:25, 03 lip 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8321
malgol napisał(a)
Iza! jaka budowa regularna! pokaże eMowi jak się pracuje to mu wstydu narobię Ile ludzi miałas do pomocy? I te spryskiwacze kto Ci przesuwał? U mnie to nie do zrobienia...eM by się nie podjął
Jak pomyślę, że miałabym taka demolke prezprowadzić to ...najbardziej boje się własnej rodziny, hi,hi

A to obrzeże położyłaś znowu na podsypce( lub kto położył? )czy od razu w ziemi rabaty?


Gosia, to nie jest jakaś straszne przedsięwzięcie. Najgorsze to te bryły cementu, dlatego teraz kostka jest wbita po prostu w ziemię. Miałam do pomocy mojego Olega, który zna się po prostu na wszystkim. Spryskiwacze to żadna filozofia, rura z końcówką. W jednym miejscu trzeba było przedłużyć, więc potrzebna była dodatkowa złączka, a w drugim skrócić, czyli tylko obciąć nadmiar i założyć spryskiwacz.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 13:26, 03 lip 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8321
margaretka3 napisał(a)

To się nazywa przyrost naturalny Serki, jajka - efekt zdrowego żywienia



No wiesz, postanowiłam zadbać o sylwetkę;D
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 13:29, 03 lip 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8321
lindsay80 napisał(a)
Iza nie zawodzisz w tym sezonie, co parę dni zakupy roślinek muszą być i to z rozbrajającą historią w tle - a to wyjazd po truskawki, a to po jajka


To się nazywa optymalizacja zasobów. Po same jajka się nie opłaca;D
____________________
ogród pod lasem
malgol 13:30, 03 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
UrsaMaior napisał(a)


Gosia, to nie jest jakaś straszne przedsięwzięcie. Najgorsze to te bryły cementu, dlatego teraz kostka jest wbita po prostu w ziemię. Miałam do pomocy mojego Olega, który zna się po prostu na wszystkim. Spryskiwacze to żadna filozofia, rura z końcówką. W jednym miejscu trzeba było przedłużyć, więc potrzebna była dodatkowa złączka, a w drugim skrócić, czyli tylko obciąć nadmiar i założyć spryskiwacz.


Podziwiam i zazdroszczę u mnie to chyba sama musiałbym te kostki i podlewanie przekładac Nie mam żadnego Olega do takich prac...może chociaż pod koniec lata uda mi się rabatę wyciąć na środku trawnika.Oby ...
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
UrsaMaior 13:33, 03 lip 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8321
A propos, dziś przytargałam różę na pniu, moją pierwszą. Nie oparłam się jej, bo ma kwiaty jak Cardinal Hume
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 13:35, 03 lip 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8321
malgol napisał(a)


Podziwiam i zazdroszczę u mnie to chyba sama musiałbym te kostki i podlewanie przekładac Nie mam żadnego Olega do takich prac...może chociaż pod koniec lata uda mi się rabatę wyciąć na środku trawnika.Oby ...


Przekładanie kostki to nie problem, tylko rowek trzeba pod nią wyryć i już A nie masz tam jakiegoś Męża na Godziny? W Gdańsku taki jeździ i biznes mu się kręci jak ta lala. Na początku jeździł maluchem, a teraz bryka jak się patrzy Przy takiej liczbie żon marynarzy na bank ktoś taki jest.
____________________
ogród pod lasem
lindsay80 13:45, 03 lip 2018


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
UrsaMaior napisał(a)


To się nazywa optymalizacja zasobów. Po same jajka się nie opłaca;D


I to jest dobre wytłumaczenie

A przyznam Ci się, że jak coś kupisz i ten wypchany bagażnik pokażesz to ja eMowi pokazuję, żeby nie myślał, że tylko ja tyle roślin kupuję, a w tym roku mnie przebijasz grubo

Aż ostatnio sam się pyta, czy Ursa na zakupach była
____________________
Tu ma być ogród :)
malgol 13:48, 03 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
UrsaMaior napisał(a)


Przekładanie kostki to nie problem, tylko rowek trzeba pod nią wyryć i już A nie masz tam jakiegoś Męża na Godziny? W Gdańsku taki jeździ i biznes mu się kręci jak ta lala. Na początku jeździł maluchem, a teraz bryka jak się patrzy Przy takiej liczbie żon marynarzy na bank ktoś taki jest.


Szczecin daleko od morza Nie słyszałam o takiej instytucji, ale warta rozreklamowaniaChoc aż strach pomyslec o jakich usługach pomyślą,gdy zacznę rozpytywać
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
UrsaMaior 14:18, 03 lip 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8321
lindsay80 napisał(a)


I to jest dobre wytłumaczenie

A przyznam Ci się, że jak coś kupisz i ten wypchany bagażnik pokażesz to ja eMowi pokazuję, żeby nie myślał, że tylko ja tyle roślin kupuję, a w tym roku mnie przebijasz grubo

Aż ostatnio sam się pyta, czy Ursa na zakupach była


Hahah dobre
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies