Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

UrsaMaior 14:20, 03 lip 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8315
malgol napisał(a)


Szczecin daleko od morza Nie słyszałam o takiej instytucji, ale warta rozreklamowaniaChoc aż strach pomyslec o jakich usługach pomyślą,gdy zacznę rozpytywać


Nie tak daleko, a wielu kumpli mojego ojca-marynarza mieszka właśnie w Szczecinie. Nie wierzę, że te wszystkie babki same sobie radzą. Nie każda to moja matka, która nawet junkersa potrafiła sama naprawić i wyczyścić
____________________
ogród pod lasem
malgol 14:31, 03 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
UrsaMaior napisał(a)


Nie tak daleko, a wielu kumpli mojego ojca-marynarza mieszka właśnie w Szczecinie. Nie wierzę, że te wszystkie babki same sobie radzą. Nie każda to moja matka, która nawet junkersa potrafiła sama naprawić i wyczyścić


No musze popytać w takim razie choć babki teraz często samowystarczalne sa
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Tess 14:40, 03 lip 2018


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12098
Chcesz (Ty albo Kwartecik) ścinki trzmieliny biało-zielonej? Właśnie wystrzygłam mój trzmielinowy żywopłocik.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
eVka 15:46, 03 lip 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Jesuu, poryczałam się ze śiechu z tych jajek, żon marynarzy i mężów na godziny. Wariatki. Ursa, tez ostatnio ciągle zbaczam z trasy, zawsze jakoś dziwnie w kierunku ogrodniczych... no i jeszcze ten cholerny internet i sklepy internetowe z badylami...a tak łatwo się klika do koszyka
Zakupy zacne i świetna rabata wyłoniła się spod trawnika
____________________
malgol 19:48, 03 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Powiedziałam eMowi o Mężu na Godziny...jak łatwo się domyślić stwierdził że nie wierzy, żeby gość z malucha na niezła bryke przesiadl się za usługi ogrodnicze... W każdym razie nie mogę szukać takowego do pomocy
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
UrsaMaior 20:28, 03 lip 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8315
malgol napisał(a)
Powiedziałam eMowi o Mężu na Godziny...jak łatwo się domyślić stwierdził że nie wierzy, żeby gość z malucha na niezła bryke przesiadl się za usługi ogrodnicze... W każdym razie nie mogę szukać takowego do pomocy


Widziałam na własne oczy Poza tym ja tam bym faceta w rabatkę inną niż ogródkowa nie wpuściła hehhehe. Jak już ktoś miałby ją obrabiać, to akurat nie ten gość;D
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 20:30, 03 lip 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8315
effka napisał(a)
Jesuu, poryczałam się ze śiechu z tych jajek, żon marynarzy i mężów na godziny. Wariatki. Ursa, tez ostatnio ciągle zbaczam z trasy, zawsze jakoś dziwnie w kierunku ogrodniczych... no i jeszcze ten cholerny internet i sklepy internetowe z badylami...a tak łatwo się klika do koszyka
Zakupy zacne i świetna rabata wyłoniła się spod trawnika


Ewka, jakieś nałogi trzeba mieć;D
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 20:30, 03 lip 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8315
Tess napisał(a)
Chcesz (Ty albo Kwartecik) ścinki trzmieliny biało-zielonej? Właśnie wystrzygłam mój trzmielinowy żywopłocik.


U mnie to zaraz pieprzone kocury rozpirzą. Kwartecik to nie wiem, niech się opowie sam
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 20:33, 03 lip 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8315
Jeśli ktoś zainteresowany nowym rabaciskiem

Dziś od pomocników się roiło - trzech widać, czwarty się po krzakach chowa.

____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 20:34, 03 lip 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8315
Trochę pogrzebali, Kwartecik porządził i pozarządzał, faceci dowiedli swej przydatności w obejściu.





____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies