Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

Kasia_CS 14:59, 05 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ja niedawno wsadzilam 2 naparstnice, przesadzilam małe liatry, trochę popielilam-najśmieszniej jak muszę pomidory wyrywać, bo siewki koktajlowych nawet z traw wyrywam skubańce wszędobylskie niczym liatra

Ale ja lubię nawet w upale porobić, bo czas ostatnio towar deficytowy, więc jak Kaja śpi, to jest moment na ogród
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mrokasia 15:05, 05 lip 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18133
Kasia_CS napisał(a)
Ja niedawno wsadzilam 2 naparstnice, przesadzilam małe liatry, trochę popielilam-najśmieszniej jak muszę pomidory wyrywać, bo siewki koktajlowych nawet z traw wyrywam skubańce wszędobylskie niczym liatra

Ale ja lubię nawet w upale porobić, bo czas ostatnio towar deficytowy, więc jak Kaja śpi, to jest moment na ogród


Upał mi w zasadzie nie przeszkadza o ile mogę pracować w cieniu a ta rabata jest niemal cały dzień w słońcu .

A jeśli chodzi o pomidory to mi jeden wyrósł nieoczekiwanie w kamieniach pomiędzy tujami, w cieniu. I nic mu nie przeszkadza, kwitnie i ma już owocki .

Ty jednak nie przestajesz mnie zadziwiać...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
eVka 15:19, 05 lip 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Upał okropny a ja róże chcę sadzić, chyba w nocy...
____________________
UrsaMaior 15:59, 05 lip 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8321
Ja też mam 5 róż do posadzenia:/
____________________
ogród pod lasem
kwartet 16:02, 05 lip 2018

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
stoję z wężem(muszę bo nowe nasadzenia,jeżówki płatki od kwiatków w rulonik zwinęły),kapelusz na głowie, chyba fiknę
Kasia_CS 16:52, 05 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
mrokasia napisał(a)


Upał mi w zasadzie nie przeszkadza o ile mogę pracować w cieniu a ta rabata jest niemal cały dzień w słońcu .

A jeśli chodzi o pomidory to mi jeden wyrósł nieoczekiwanie w kamieniach pomiędzy tujami, w cieniu. I nic mu nie przeszkadza, kwitnie i ma już owocki .

Ty jednak nie przestajesz mnie zadziwiać...


No ta moja rabata niby tez w słońcu cały czas, tylko , ze nóżki naparstnic zacienione, to nie bałam się, że klapną

Jakbyś miała taki głód ogrodu jaki mam, to też tak byś każda chwilę
z łopatą celebrowala hihi
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
UrsaMaior 17:46, 05 lip 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8321
kwartet napisał(a)
stoję z wężem(muszę bo nowe nasadzenia,jeżówki płatki od kwiatków w rulonik zwinęły),kapelusz na głowie, chyba fiknę


Ja to samo:/ Twoja róża się rozsypała Próbowałam super ostrożnie, ale nie dało się wyjąć w całości
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 21:02, 05 lip 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8321
UFFF wszystko posadzone. Tak sobie myślę, że może na chwilę się wstrzymam od zakupów? Hmmm....
____________________
ogród pod lasem
malgol 21:18, 05 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Chociaż do końca tygodnia? ...
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
UrsaMaior 21:52, 05 lip 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8321
Hahaha no zobaczymy W każdym razie fajnie jest nie mieć miliona doniczek do podlewania.

A propos - APEL do TESS - 3 róże w doniczkach czekają i błagają o litość
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies