Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie romantyczny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie romantyczny

ModraSowa 22:50, 03 cze 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Agnieszko, a ja Cie proszę o więcej zdjęć. Bardzo chciałabym wiedziec jaki masz widok z tarasu i jak wychodzisz z domu. Dasz sie namówić?
____________________
Ania Ogród to życie
Napia 22:52, 03 cze 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Gardener27 napisał(a)
Agnieszko Zielnik pierwsza klasa Lawenda już w pąkach tylko patrzeć jak zakwitnie Żórawkami się nie przejmuj Dobrze wyglądają jak na świeżo posadzone Poza tym mają już w środku młode listki To dobrze wróży

Pozdrawiam


Przemku, cieszę się, że podoba Ci się zielnik. To nie jest mój pierwszy Lubię zioła, pięknie pachną, wyglądają i smakują

Uspokoiłeś mnie, jeśli chodzi o jasne żurawki, bałam się, że spaliło je słońce i stanowisko, które dla nich wybrałam nie jest dla nich najlepsze. Za kilka lat, gdy rododendrony się rozrosną, ładnie je zacienią.

Natomiast czerwone ( niestety nie znam nazwy), rosną w półcieniu, ale na niezbyt dobrej glebie - pracuję nad tym, by ją rozluźnić, ale to trochę potrwa.
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 23:03, 03 cze 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
ModraSowa napisał(a)
Agnieszko, a ja Cie proszę o więcej zdjęć. Bardzo chciałabym wiedziec jaki masz widok z tarasu i jak wychodzisz z domu. Dasz sie namówić?




Już szukam
Przed Ogrodowiskiem, mam wrażenie, prawie nie miałam zdjęć. Dopiero teraz nadrabiam. To wspaniała sprawa, dzięki forum mam okazję zapisać nie tylko w pamięci, jak powstawał ogród.

Na początek front domu, który będzie zupełnie zmieniony, ale ponieważ w tym roku mają nam założyć kanalizację, na razie nic nie robię. To znaczy prawie nic

____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 23:08, 03 cze 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Teraz od tarasu.
Tak wyglądało kiedyś ...
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
ModraSowa 23:09, 03 cze 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Aga. Pięknie. Nic wiecej.
____________________
Ania Ogród to życie
Napia 23:12, 03 cze 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
A tak dzisiaj
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 23:14, 03 cze 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
ModraSowa napisał(a)
Aga. Pięknie. Nic wiecej.


____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
ModraSowa 23:20, 03 cze 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Wejście mnie zauroczyło, ale od tarasu też jest pięknie.
Ja mam taką samą barierkę na tarasie, w ogóle, zauważam podobieństwa.
Bardzo podoba mi się ganek, u nas też miał być taki ale wychodziłby na okna sasiadów, trzeba było zrobić inny,żeby mi sąsiedzi do domu nie zaglądali. Ale pozostały mi wymarzone drzwi z witrażem, które niestety musiałam zasłonić.


____________________
Ania Ogród to życie
Napia 23:32, 03 cze 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065

Koniecznie pokaż swoje drzwi z witrażem Bardzo jestem ich ciekawa... To przykre, że musiałaś je zasłonić. Może gdy rośliny podrosną i choć częściowo zasłonią okna sąsiadów, będziesz mogła je odsłonić. Szkoda by było ukrywać to, co piękne
Latem po obu stronach ganku wiszą wiklinowe donice z kwiatami, będę je obsadzać dopiero w weekend. Taras kocham miłością wielką
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
ModraSowa 23:35, 03 cze 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Agnieszko , nie da rady , musiałabym rozebrać cały ganek. Zdjęcia wstawię u mnie. Projekt mój wykonanie jeszcze nie, ale może kiedyś znajde czas,zeby zgłebić tajniki tej sztuki. Witraże są piekne...
____________________
Ania Ogród to życie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies