Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 19:06, 29 maj 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11684
Mgduska napisał(a)
Nieustająco podziwiam Twoje zdjęcia, resztę też, wszystko piękne Przypomnisz, czy pokazywałaś swoje oczko w całości?


Dziękuję
Nie pokazywałam, bo to plac budowy.
Dwa tygodnie temu została wbita pierwsza łopata i nic przez ten czas nie zrobiła
Muszę jej wgrać jakieś nowe oprogramowanie.
Ale specjalnie dla Ciebie pokażę pobojowisko, bo niebawem będzie super.
Beczka mi się rozwaliła, czajnik z awatara spadł i rośliny się wywaliły. Od filtra dno odpadło a napowietrzacz się popsuł.
Same straty.


____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 19:11, 29 maj 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11684
antracyt napisał(a)
Twoje zdjęcia mają w sobie taką nieuchwytną delikatność.
Pan kos zapozował wyjątkowo pięknie


Cieszę się, że to widać na zdjęciach. Tak właśnie widzę rośliny.
Moje dziecko się ze mnie ostatnio nabijało, że zrobi zdjęcie w moim stylu czyli nie wiadomo o co chodzi i jakieś dziwne elementy wyostrzone
Ptaków przy oczku mnóstwo. Nie trudno o dobre ujęcie
Dziękuję
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 19:13, 29 maj 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11684
Dorota123 napisał(a)
Piękne światło złapałaś w obiektyw. Clematisa takiego szukam od 2 lat, ale chyba los nademną czuwa, że go jeszcze nie znalazłam. Totalny brak miejsca.


Zachód słońca mi pomógł
Masz na myśli Mayleen?
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 19:16, 29 maj 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11684
Martka napisał(a)
Renato, jakie byliny możesz polecić początkującej ogrodniczce, stanowisko słoneczne od 12, glina. Szukam głębokiego, ciemnego fioletu lub ciemnej purpury. Na czerwiec-lipiec, do towarzystwa hortensjom Annabelle.


W daliach znajdziesz poszukiwane kolory, kosmos czekoladowy też jest fajny, ogólnie kosmosy ale Tobie chodzi pewnie o coś uporządkowanego to proponuję jarzmiankę Moulin Rouge.
Edytuję, bo o jeżówkach zapomniałam.
To jak już edytowałam to jeszcze pysznogłówki dodam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Martka 09:06, 30 maj 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Renato, dziękuję Ci za listę u mnie, baaaardzo pomocna! Od razu zamieniła się w listę zakupów Kosmos czekoladowy zwrócił moją uwagę, przepiękny, on jest jednoroczny? Można jeszcze wysiewać? Bardzo ładny i nie tak olbrzymi jak niektóre kosmosy Na dalie nie mam warunków do przechowywania zimowego, odpadają, będę podziwiała u Danusi. Jarzmianka Moulin Rouge koniecznie! Piękna jest!

Ta rabata ma być właśnie szalona, pozostałe uporządkowane. Lubię i porządek i spontaniczność, więc takie sprzeczności trzeba jakoś i w ogrodzie połączyć

Dobrej niedzieli Oczko już piękne, a co będzie potem, jak skończysz? Podziwiam!
basia3 09:58, 30 maj 2021


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Wszystko się naprawi. Co prawda nie samo. Ale będzie dobrze. Wyczerpałaś limit strat, teraz tylko do przodu.
____________________
JEST DOBRZE :D
ryska 20:53, 30 maj 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11684
Martka napisał(a)
Renato, dziękuję Ci za listę u mnie, baaaardzo pomocna! Od razu zamieniła się w listę zakupów Kosmos czekoladowy zwrócił moją uwagę, przepiękny, on jest jednoroczny? Można jeszcze wysiewać? Bardzo ładny i nie tak olbrzymi jak niektóre kosmosy Na dalie nie mam warunków do przechowywania zimowego, odpadają, będę podziwiała u Danusi. Jarzmianka Moulin Rouge koniecznie! Piękna jest!

Ta rabata ma być właśnie szalona, pozostałe uporządkowane. Lubię i porządek i spontaniczność, więc takie sprzeczności trzeba jakoś i w ogrodzie połączyć

Dobrej niedzieli Oczko już piękne, a co będzie potem, jak skończysz? Podziwiam!


Ten kosmos czekoladowy jest byliną.
Nie spotkałam nasion.
Oczko musi mieć ukrytą folię i mnóstwo roślin
Plus malutki wodospad.
Dziękuję
Niedziela była leniwa, zimno na dworze, że merynosową czapkę założyłam.
Przesadziłam dziś tylko jedną roślinkę.
Białą szałwię
W jej miejsce trafi Magnolia x loebneri 'Powder Puff"
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 20:56, 30 maj 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11684
basia3 napisał(a)
Wszystko się naprawi. Co prawda nie samo. Ale będzie dobrze. Wyczerpałaś limit strat, teraz tylko do przodu.

Ja mam wrażenie, że od listopada to same straty
Cios za ciosem.
Ale masz rację, cały czas do przodu
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 20:58, 30 maj 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11684
Od wczoraj rozwinęły kwiaty kolejne byliny.
wieczornik damski ostrogowiec wielosił błękitny
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 21:00, 30 maj 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11684
Palibiny i czosnki wszelakie


____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies