Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak to uporządkować?

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak to uporządkować?

LadyR 10:29, 30 gru 2014


Dołączył: 12 lip 2014
Posty: 130
Iwonko miałam kilka trzykrotek i też generalnie nie powaliły mnie na kolana oprócz tej jednej. Tamte siały się niemiłosiernie i miałam więcej pracy, ta się nie sieje i ma żółte liście szczególnie na początku sezonu przy ciemno fioletowych kwiatach. Jest śliczna, u mnie rośnie tak, że do jedenastej ma słońce potem cień od drzew. Lubię pstrokaciznę i dużo mam roślin o kolorowych liściach.

____________________
pozdrawiam Ania Jak to uporządkować?
LadyR 10:31, 01 sty 2015


Dołączył: 12 lip 2014
Posty: 130
Jakoś podobają mi się fotki mojej jesieni Trochę widać na nich ducha Ogrodowiska, ale zupełnie to się nie zmieni z powodu mojej kolekcjonerskiej twórczości.











____________________
pozdrawiam Ania Jak to uporządkować?
Karol99 17:24, 01 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Jeeeeju, jaki cudowny ogród, jestem pod wrażeniem, bardzo kolorowo i czysto. Koniecznie będę odwiedzać, pozdrawiam
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
LadyR 14:51, 03 sty 2015


Dołączył: 12 lip 2014
Posty: 130
Tak ponuro to może coś bardziej słonecznego. Fotki robione przez moją młodzież tylko te ustawienia aparatu jakies takie... No i porządku to tu niestety nie widać.











____________________
pozdrawiam Ania Jak to uporządkować?
Maria667 14:33, 16 sty 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Śliczny masz ogródek! I dość spory... Czuć w nim ducha indywidualności. I dobrze.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
wiewiora 17:08, 16 sty 2015


Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 749
Maria667 napisał(a)
Śliczny masz ogródek! I dość spory... Czuć w nim ducha indywidualności. I dobrze.
Pozdrawiam serdecznie

witaj bardzo ale to bardzo mi się podoba ja sama coś takiego będę starała się zrobić ,po tylu latach może się znudzić ....ale masz tyle kwiatów że możesz teraz zrobić sobie rabaty jednokolorowe ,białą, niebieską ,żółtą ....
ale masz naprawdę być z czego dumna...jes pięknie pozdrawiam
____________________
Agnieszka-Pasja posiadania ogródka
LadyR 13:07, 17 sty 2015


Dołączył: 12 lip 2014
Posty: 130
Kochane mój ogródek jest raczej mały, może na fotkach tego nie widać. Faktycznie jest wściekle kolorowy. Udało mi się zrobic tylko rabatę cienistą pod jesionami w biało, żółti zielonej tonacji reszta to miszmasz. No jeszcze jedna hortensjowa zgapiona od Anitki różowo- biała. Od frontu co widać na fotkach powstaje rabata elegancka z kamyczkami zimozielona i też kolorowa. Reszta to już chyba się nie zmieni, bo wrzosowisko i skalniak są rozrośnięte i szkoda ruszac, zresztą od wiosny tam wesoło. Jeszcze muszę zrobić porządek pod domem od południowej strony i poprawić dwie mini różanki.












____________________
pozdrawiam Ania Jak to uporządkować?
wiewiora 22:25, 17 sty 2015


Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 749
ja będę swój tworzyć na kolorowo gdybyś się kiedyś wyzbywała roślin mając za dużo to ja jestem chętna oczywiście wszystkie koszty pokryje pozdrawiam
____________________
Agnieszka-Pasja posiadania ogródka
Bogdzia 22:42, 17 sty 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
LadyR napisał(a)


Mnie twój ogród sie podoba i choc wiem ze zmiany i korekty zawsze sa potrzebne to jednak zaczynam się bac ze wszyscy bedą miec jednakowe ogrody takie jak Danusi lub Anity lub Marzenki czy Ani. To by było straszne nawet jesli piękne. Popatrz na to zdjecie Czyż tu nie jest cudnie a na dodatek niepowtarzalnie???




Utrzymaj swój charakter ogrodu i zmieniaj go po swojemu.Są ludzie którzy muszą miec pomoc ale chyba nie Ty.Zmień co potrzeba ale nie naśladuj za dużo.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
LadyR 16:01, 18 sty 2015


Dołączył: 12 lip 2014
Posty: 130
Agnieszko będę pamiętać.

Bogdziu nie naśladuję, aż tak wiernie nikogo ale zmiany robię. Już jest inaczej od płotu, bo są kamyczki i więcej zimozielonych. Chyba bardziej dobieram rośliny całym rokiem ładne i wyrzucam te co brzydną po kwitnieniu, no i dodaję dużo traw. Myślę też o dosadzeniu róż, bo mają długi okres kwitnienia.











____________________
pozdrawiam Ania Jak to uporządkować?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies