Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

Ewa777 23:19, 29 mar 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18553
Margo napisał(a)


Przesadzaliśmy rosliny, które do tej pory rosły przy ogrodzeniu. Część powędrowała w inne miejsca w ogrodzie, dwa drzewka zmieniły właścicieli, i kilka krzaczków wyeksmitowaliśmy na przedpłocie. I tu była harówka, bo mamy tam przepust nad rowem melioracyjnym i jak kiedyś zasypywaliśmy rury drenażowe, to nie było w planach sadzenia czegokolwiek tam. Więc teraz trzeba było wygrzebać masę gruzu zmieszanego z ziemią. Do tego rozrósł się tam perz, więc wyciąganie kłączy...
No narobiliśmy się strasznie, ale udało się i jest ładniej A to jeszcze nie koniec ogrodowych przeprowadzek . Tylko mąż kontuzjowany, coś mu w kręgosłupie "strzeliło" i dziś ledwo się rusza. Ale już troche lepiej
A cała ta akcja to po to, żeby zrobić miejsce na żywopłot

Na spotkanie jestem chętna, co prawda mam pracę na ten weekend, ale postaram się sprężyć i wygospodarować czas na spotkanie


To wybierzemy taką godzinę, żeby Ci pasowała Proponuj Ela wpadła na pomysł, ze możemy zabrać kawę w termos Szkoda, że tam nie ma kawiarenki.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Nallar 07:30, 30 mar 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Widziałam prace wykonane na kiermasz, kurki urocze. Jak pomyślę o wbijaniu takiej ilości szpilek to już wiem że takich nie zrobię.
Gratuluję pomysłowości i efektów.
Moja hoja zakwitła właśnie na wiszących pędach.(napisałam u siebie)
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Ewa777 07:46, 30 mar 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18553
Nallar napisał(a)
Widziałam prace wykonane na kiermasz, kurki urocze. Jak pomyślę o wbijaniu takiej ilości szpilek to już wiem że takich nie zrobię.
Gratuluję pomysłowości i efektów.
Moja hoja zakwitła właśnie na wiszących pędach.(napisałam u siebie)


Używam krótkich szpileczek i one wchodzą leciutko, palce nie bolą
Ale wczoraj robiłam jajko, gdzie musiałam użyć długich szpileczek, to niestety nie obyło się bez bólu, ale efekt jest cudowny.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Nallar 07:49, 30 mar 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Ewa777 napisał(a)


Używam krótkich szpileczek i one wchodzą leciutko, palce nie bolą
Ale wczoraj robiłam jajko, gdzie musiałam użyć długich szpileczek, to niestety nie obyło się bez bólu, ale efekt jest cudowny.

Wstaw proszę zdjęcie, jestem ciekawa efektu.
Mnie opuściła wena i wrócić nie chce
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Ewa777 07:55, 30 mar 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18553
Nallar napisał(a)

Wstaw proszę zdjęcie, jestem ciekawa efektu.
Mnie opuściła wena i wrócić nie chce


Tylko moje jajka z cekinami, więc nie wiem, czy Ci się spodobają. Wstawię zdjęcia na wątku hobby (z pracami plastycznymi). Przygotowałam nawet zdjęcia do instruktażu, jak zrobić kogucika i jajko. Ale dopiero wieczorkiem, bo zaraz lecę do pracy.
Miłego dnia
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Nallar 07:59, 30 mar 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Ewa777 napisał(a)


Tylko moje jajka z cekinami, więc nie wiem, czy Ci się spodobają. Wstawię zdjęcia na wątku hobby (z pracami plastycznymi). Przygotowałam nawet zdjęcia do instruktażu, jak zrobić kogucika i jajko. Ale dopiero wieczorkiem, bo zaraz lecę do pracy.
Miłego dnia

Świetnie, czekam na zdjęcia.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Margo 10:01, 30 mar 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Ewa777 napisał(a)


To wybierzemy taką godzinę, żeby Ci pasowała Proponuj Ela wpadła na pomysł, ze możemy zabrać kawę w termos Szkoda, że tam nie ma kawiarenki.


Ewo, dowiem się na kiedy mam zdać pracę, i wtedy ustalimy konkretnie godziny. Postaram się jak najszybciej dowiedzieć. Termos zapakuję, byle tylko pogoda dopisała
Gdzie jest ten wątek z pracami plastycznymi bo znaleźć nie mogę ?
____________________
Gosia
BusyBee 11:20, 30 mar 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Ewa777 napisał(a)


Zrobienie takiego kogucika to jakieś 3 godziny
Cekiny mocuję szpileczkami.
Jestem bardzo ciekawa efektu konwalii w liczbie 40 - jak wszystkie się przyjmą. Bardzo lubię te kwiaty, ale do tej pory nie miałam ich w ogrodzie. Miały olbrzymie korzenie, co mnie bardzo zdziwiło. Ciemierniki też nie wiem czy urosną. Dosyć małe kłącza były. A posadziłam "Bollene".

3 godziny ???! Kiedy Ty masz na to czas? Szczerze podziwiam cierpliwość...ale też wiem, że bardziej czuje się święta robiąc takie dekoracje.

Konwalie- fajny pomysł...nie mam ich u siebie...czy one powinny być w półcieniu?
____________________
U BusyBee w ogródku...
Ewa777 14:13, 30 mar 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18553
Margo napisał(a)


Ewo, dowiem się na kiedy mam zdać pracę, i wtedy ustalimy konkretnie godziny. Postaram się jak najszybciej dowiedzieć. Termos zapakuję, byle tylko pogoda dopisała
Gdzie jest ten wątek z pracami plastycznymi bo znaleźć nie mogę ?


Gosiu, tu jest wątek
http://www.ogrodowisko.pl/watek/793-nasze-drugie-hobby-rysunki-obrazki-pastele-oleje-rzezby-roslinne-inspiracje

Jeszcze nie wkleiłam. Teraz mam przerwę w pracy, więc do Was wpadłam. Do domu wrócę około 18.00, to wtedy wrzucę zdjęcia
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 14:15, 30 mar 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18553
BusyBee napisał(a)

3 godziny ???! Kiedy Ty masz na to czas? Szczerze podziwiam cierpliwość...ale też wiem, że bardziej czuje się święta robiąc takie dekoracje.

Konwalie- fajny pomysł...nie mam ich u siebie...czy one powinny być w półcieniu?


Kasiu, siedziałam 2 dni w domu z chorym dzieckiem, które przede wszystkim spało + do tego sobota i niedziela, to mnóstwo czasu

Konwalie mają rosnąć w półcieniu. Posadziłam je pod jabłonką. Bardzo lubię konwalie, więc wreszcie spełniłam moją zachciewajkę
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies