Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

BusyBee 21:03, 28 paź 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Ewa777 napisał(a)
Ale to pożyteczne paskudztwa
U mnie znowu słoneczko, 6'C W południe będzie jeszcze cieplej
A my z mężem wstaliśmy raniutko i... podlewaliśmy ogródek ciepłą wodą... to dla nicieni Dbamy o nie Może przeżyją i popracują
Wieczorem po pracy już ciemno, więc wykorzystujemy światło poranne


Czyli poranna ciepła kąpiel dla nicieni Ewa Ty to masz fantazję

Buziaki
____________________
U BusyBee w ogródku...
Ewa777 21:29, 28 paź 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Trzeba dbać o takie pożyteczne stworzonka Maja co jeść, mają ciepłą kąpiel. Gdzie im będzie lepiej niż u mnie?
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 07:18, 30 paź 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Ale u mnie cisza....
Dajcie mi znać co i kiedy robicie z trawami przed zimą, bo mam je pierwszy raz Wiem, że mam zabezpieczyć je, ale jak i kiedy, to nie napisali

Przypominam, że mam turzycę japońską (podobno Ice Dance) i rozplenicę morrową hameln
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Gardener27 08:32, 30 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Mój znajomy był ostatnio w Wojsławicach i kupował trawy Pan u którego robił zakupy przestrzegał że jesień nie jest dobrym okresem na sadzenie bo mogą przemarznąć Kazał mu albo zadołować doniczki głęboko w ziemi albo trzymać w garażu i dopiero posadzić na wiosnę

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Ewa777 16:00, 30 paź 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Gardener27 napisał(a)
Mój znajomy był ostatnio w Wojsławicach i kupował trawy Pan u którego robił zakupy przestrzegał że jesień nie jest dobrym okresem na sadzenie bo mogą przemarznąć Kazał mu albo zadołować doniczki głęboko w ziemi albo trzymać w garażu i dopiero posadzić na wiosnę

Pozdrawiam


Już posadziłam Może przeżyją.
Widzisz jak się znam na trawach, nawet kupuję w nieodpowiednim momencie
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
hanka_andrus 23:45, 30 paź 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ewuniu, ja na trawach tez się nie znam, ale podsyp je korą, przykryj igliwiem tuz po przymrozkach i już zostaje czekać na wiosenne przebudzenie roślin. Ice dance u mnie rosła bez okrywania. Rozplenica tez przetrwała już 3 zimy, i tez nie okrywam. Ale o świeżo posadzone zadbaj. Szczególnie wiosenne przymrozki je mogą polizać. Liści teraz nie przycinaj ani nie związuj.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
AsiaK_Z 11:30, 31 paź 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Ewuniu, pozdrowienia zostawiam, bo w temacie trawek nie pomogę. Nie znam się
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Ewa777 15:50, 31 paź 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
hanka_andrus napisał(a)
Ewuniu, ja na trawach tez się nie znam, ale podsyp je korą, przykryj igliwiem tuz po przymrozkach i już zostaje czekać na wiosenne przebudzenie roślin. Ice dance u mnie rosła bez okrywania. Rozplenica tez przetrwała już 3 zimy, i tez nie okrywam. Ale o świeżo posadzone zadbaj. Szczególnie wiosenne przymrozki je mogą polizać. Liści teraz nie przycinaj ani nie związuj.


Haniu, bardzo dziękuję za rady i cieszę się, że do mnie zajrzałaś

____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 15:53, 31 paź 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
AsiaK_Z napisał(a)
Ewuniu, pozdrowienia zostawiam, bo w temacie trawek nie pomogę. Nie znam się


Ale miło mi, że zajrzałaś Pozdrawiam
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Gardener27 16:12, 31 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
O trawy się nie martw Teoria teorią a życie życiem Posadź i okryj na zimę Może nie będzie tak źle

Zostawiam pozdrowienia
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies