Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa

Pokaż wątki Pokaż posty

Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa

czeresniowap... 20:58, 18 lip 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
dominika_ napisał(a)
Dawno Cię nie było, a tu tyle piękności, mega czosnki masz

A bo widzisz Dominika , ja taka nie systematyczna jestem, jeśli chodzi o wizyty na Ogrodowisku . Zwykle jak mnie nie ma w Pl i przeglądam wcześniejsze fotki mojego ogródka, to wówczas jakieś dorzucę A czosnki zakupiła mi Agatka z Ogrodowiska przy okazji pozdrawiam Cie ciepło Agato
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
czeresniowap... 21:31, 18 lip 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
dominika_ 21:54, 18 lip 2016


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Grunt, że jesteś Miło popatrzeć na nowe zdjęcia z Twojego ogrodu
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
czeresniowap... 22:00, 18 lip 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
dominika_ napisał(a)
Grunt, że jesteś Miło popatrzeć na nowe zdjęcia z Twojego ogrodu

Miło że ktoś chce je ogladać ha
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
ryska 15:28, 20 lip 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
Aniu przywołuję Cię do porządku, bo marudzisz Masz cudowny ogród o deszczownicy, która śni mi się po nocach nie wspomnę, a Ty u mnie piszesz, że ten mój ogródeczek piękny a że Twój nie z gumy
Ja to sieję kosmosy i inne werbeny żeby gęby sąsiada przez siatkę nie oglądać a u Ciebie piękna, relaksująca zieleń
Przedpłocie też rewelacyjne i w moich ulubionych barwach.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
czeresniowap... 16:19, 20 lip 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
ryska napisał(a)
Aniu przywołuję Cię do porządku, bo marudzisz Masz cudowny ogród o deszczownicy, która śni mi się po nocach nie wspomnę, a Ty u mnie piszesz, że ten mój ogródeczek piękny a że Twój nie z gumy
Ja to sieję kosmosy i inne werbeny żeby gęby sąsiada przez siatkę nie oglądać a u Ciebie piękna, relaksująca zieleń
Przedpłocie też rewelacyjne i w moich ulubionych barwach.

hi, hi ja nie mowie, że mój nie fajny , tylko jak tak po oglądam sobie te wasze śliczne ogrody i tyle w nich innych roślinek i kwiatków i drzewek, które mi się podobają, a których ja nie mam u siebie, to po takim wirtualnym spacerze wszystkie bym chciała hi Takie chciejstwo I dla własnego bezpieczeństwa nie zaglądam za często na ,,O,, bo w moim ogródku to z pewnością te wszystkie piękności by się nie zmieściły ,a i bankrutem bym już dawno została A od mojej ostatniej wizyty u Ciebie duuużo takich cukiereczków przybyło Ale pocieszająca rzecz jest taka, ze planuje powiększyć niebawem jedna rabatę, to znów miejsce się zrobi na roślinki ))
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
ryska 17:01, 20 lip 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
Wiem o co Ci chodzi, takie żarciki mi się trzymają
Jest tu olbrzymia ilość pięknych ogrodów, sama też tak mam, że chciejstwa widzę wszędzie np. teraz mam różaną manię. Szukam, porównuję, podoba mi się ze 100 a miejsca mam/ jak upchnę/ na 15
Pozdrowionka i będę zaglądać także proszę wstawiaj zdjęcia
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
carolina01 21:11, 20 lip 2016


Dołączył: 09 mar 2016
Posty: 76
Wpadam z rewizyta i oczu nie moge oderwać. Piekny ogród, będzie moją inspiracją. Na mrble z palet juz od dawna choruje i w przyszlym roku muszą powstac, a będę sie wzorować na twoich.
Co to za impregnat, ktorym psikalas poduchy?
____________________
Karolina, Ogród wśród dębów
czeresniowap... 21:38, 20 lip 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
Jeśli chcesz się wzorować na moich paletach będzie mi bardzo miło , ale widziałam już ciekawsze i wydaje mi się praktyczniejsze jeśli chodzi o poduchy, ich kształt . Zobacz sobie ,, pytanie na śniadanie ,, Tam maja komplet z palet- fajny zwłaszcza te poduchy ( na oparcia) Mniej miejsca ci zajmą ( no bo trzeba je gdzieś przetrzymywać po zdjęciu z palet ) i myślę trochę taniej cie wyniosą niz takie profilowane jak u mnie . A pryskałam takim preparatem w spreju , sa w obi castoramie ( taki impregnat do materiału na zewnątrz , nie pochłania tak wody i brudu , nazwy nie pamietam niestety .
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
czeresniowap... 12:56, 22 lip 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies