Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!

Pokaż wątki Pokaż posty

Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!

Kacha123 18:56, 06 mar 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Ewkakonewka napisał(a)

Danusia witaaaam Cię wiosennie Nie tykam się róż, lawendy i traw, tzn. trawom wywaliłam tylko kwiatostany bo już paskudnie wyglądały. Żywopłot mam z thui i też czeka nietknięty. Ale klon, berderys, wierzba, jałowiec, hortensje przycięte już dwa tygodnie temu. Najchętniej to bym się za kopanie wzięła, ale trzeba czekać bo jeszcze się nie bardzo daje jednak Tak czy inaczej czuć już wiosenne powietrze


Ale Cię wzięło!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Madzenka 20:49, 06 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wiosna idzie, wiosna
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
malgorzata_s... 21:47, 06 mar 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Przyszłam z rewizytą Piękny masz busz Pooglądałam pismo obrazkowe i ciut poczytałam.
Spotkanie widziałam u Dorci kiedyś Miłorzęba mam prawie identycznego.Ekrany z cisa pienkne i ogólnie pienknie u Ciebie Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kacha123 09:58, 07 mar 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Ewcia działasz już pewnie w ogródku? Pozdrawiam.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Ewkakonewka 10:50, 07 mar 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Madzenka napisał(a)
Wiosna idzie, wiosna

Pokazuj zdjęcia
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewkakonewka 11:00, 07 mar 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Przyszłam z rewizytą Piękny masz busz Pooglądałam pismo obrazkowe i ciut poczytałam.
Spotkanie widziałam u Dorci kiedyś Miłorzęba mam prawie identycznego.Ekrany z cisa pienkne i ogólnie pienknie u Ciebie Pozdrawiam

Witam Gosia serdecznie Bardzo mi miło Cię gościć Spotkania są super, to sama wiesz najlepiej, ja co prawda uczestniczyłam w jednym tylko, ale jestem zachwycona i mam nadzieję, na kolejne i kolejne
Nazwałaś moje mikro-cisy ekranami huuuura buziak Bo ja ciągle marzę o tych ekranach, że już takie są duuże i pełne hahahaha. Miłorząb lubię, w sumie jest bezproblemowy, latałam z nim w tą i tamtą, ale po czwartej przeprowadzce czuję, że zostanie tu na dłużej
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewkakonewka 11:06, 07 mar 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Kacha123 napisał(a)
Ewcia działasz już pewnie w ogródku? Pozdrawiam.

Właśnie nic nie działam. Miałam jechać po bratki i może donice, ale okazało się, że samochód nie chce ze mną współpracować i muszę czekać. I czekam beeee. Za to kret widzę działa dzisiaj jak opętany brrrrr
+7 u mnie Idę się poszwędać Co mi pozostało
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Karol99 11:41, 07 mar 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
U mnie też cieplutko. Rano padało, a teraz słońce wychodzi.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Ewkakonewka 12:57, 07 mar 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Jednak udało mi się dolecieć po kwiatki. Nabyłam 5 stokrotek białych, bo tylko tyle zostało, 5 bratków cudnie niebieskich, za mało... dokupię jeszcze albo jednego albo drugiego i donicę, glinianą bo w takich się lubuję i kosmos do siania Tak niewiele, a pełnia szczęścia


____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewkakonewka 12:57, 07 mar 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Karol jednak cieplutko nie jest, jak się wyjdzie to masakra normalnie, termometr oszukuje dzisiaj.
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies