Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!

Pokaż wątki Pokaż posty

Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!

Ewkakonewka 10:39, 19 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Witam bardzo serdecznie całe Ogrodowisko!
Trafiłam tu kilka lat temu, po tym jak w pewnym czasopiśmie zobaczyłam Bukszpanowy. I siedzę sobie tutaj codziennie. A potem lecę i sadzę, przesadzam, potem znowu czytam, oglądam i kolejny pomysł.... Zaczynałam w 2005 roku od pustego pola. To dobrze bardzo, bo można sadzić jak się chce, ale to źle, bo trzeba czekać dłuuugo zanim to będzie ogród prawdziwy. A sadziłam, wiadomo, co popadnie i gdzie podobnie. No oczywiście to było jak chciałam, tylko wtedy nie było Ogrodowiska i się potem okazało, że ja wcale nie wiedziałam jak chcę Kupowałam to co mi się akurat dzisiaj podobało. A potem moja babcia wpadła w szaleństwo zakupów i mi kupowała rośliny - każda inna, po 1 szt. Więc po krótce macie obraz jak to wyglądało. Potem postanowiałam to jakoś ogarnąć. Ale ja lubię busz, więc łatwo nie jest.
Generalnie jakby od schematu nie odbiegam wcale, za to robota mnie lubi, z wzajemnością

____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Gocha 10:51, 19 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Cześć koleżanko z okolic Lublina ( zdradź dokładniej skąd ) Wpadłam, zaznaczam i czekam na więcej. Dobrze, że założyłaś swój watek.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Ewkakonewka 10:56, 19 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Widok od strony domu do wejścia. Zdjęcia nie są moją mocną stroną, ale czasami wybiorę jedno ze stu
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
jazzy 11:03, 19 wrz 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Hello
Rzeczywiście sporo u Ciebie roślinek a jakie ładne
Jakie plany masz wobec ogrodu swego?
Pozdro
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Ewkakonewka 11:06, 19 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Witam Gosia, ale szybko odzew Dziękuję za odwiedziny, wschód w stronę Piask Widać od jakiegoś czasu wreszcie Lublin na Ogrodowisku, jak zaczynałam czytać było 2 osoby, a tu taki klimat przyjazny
Zdjęcia mam w takim rozgardiaszu, że archiwalne to może kiedyś wrzucę. Napięcia związanego z powstawaniem od zera to nie zrobię niestety Chociaż sama to lubię.
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
nieszka 11:10, 19 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Witam, bardzo fajna ta rabata przed domem, jakby w kostce zrobiona Ja akurat jestem na etapie grzebania w kostce więc mi się tak wszystko jednoznacznie kojarzy
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Ewkakonewka 11:13, 19 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Witaj Jazzy, a wątek Twój znam
Plany są takie: robę rabaty w kwadrat, prostokąt, generalnie linie proste, kąty proste. I idę w tym kierunku. Robię po kawałku, tzn. staram się ogarnąć jakiś kawałek. Powoli, ale systematycznie przerabiam i udoskonalam. Mam trochę roślin już dużych, które zupełnie mi już w tym miejscu nie leżą, ale co zrobić. Zostanie jak jest, a resztę trzeba dokomponować do nich.
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewkakonewka 11:17, 19 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Nieszka witam Ale tu czujni jesteście !!!
Trochę kostka, trochę kamyczki, jakoś trzeba było to ogarnąć... dobrze, że etap mola z palet jako wejście do domu dawno za nami A to trudny etap, potem jest tylko lepiej.
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewkakonewka 11:22, 19 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Wpływ Danusi i Ogrodowiska trzeba jednak jeszcze ciut czasu zanim to faktycznie mocy nabierze.
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Selly 11:27, 19 wrz 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Witaj,

widać ,że busz ale jaki piękny ten busz !
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies