Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu ma być ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu ma być ogród :)

Marta 08:49, 20 cze 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Giardina piękna Żwirek od trawnika masz oddzielony ekobordem? Masz go na równi z trawą?, jak z koszeniem?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
lindsay80 09:25, 20 cze 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
eee_taam napisał(a)


a będziesz posiadać? ide googlać


jak się gdzieś pojawi, to nie przepuszczę okazji, ale to pewnie śpiew przyszłości...
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 09:28, 20 cze 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Marta napisał(a)
Giardina piękna Żwirek od trawnika masz oddzielony ekobordem? Masz go na równi z trawą?, jak z koszeniem?


Takie miejsce w którym żwirek jest oddzielony od trawy to mam od niedawna jedno, jakieś 5 mb, chyba problemu nie ma, bo eM nic nie zgłaszał, ja własnych doświadczeń nie posiadam, bo zazwyczaj eM kosi trawę.
A tak przy okazji od niedawna mam fajne urządzonko do koszenia wąsów na trawniku, leciutka kosa akumulatorowa, w sam raz dla kobitki, super się sprawdza!
____________________
Tu ma być ogród :)
nawigatorka 10:08, 20 cze 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)


Takie miejsce w którym żwirek jest oddzielony od trawy to mam od niedawna jedno, jakieś 5 mb, chyba problemu nie ma, bo eM nic nie zgłaszał, ja własnych doświadczeń nie posiadam, bo zazwyczaj eM kosi trawę.
A tak przy okazji od niedawna mam fajne urządzonko do koszenia wąsów na trawniku, leciutka kosa akumulatorowa, w sam raz dla kobitki, super się sprawdza!
a pokaz jaki model.u nas by sie czasem przydalo ta cos bo niestety traktor mniej precyzyjny niz zwykla kosiarka i troche tych wasow u nas jest
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
lindsay80 10:27, 20 cze 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
nawigatorka napisał(a)
a pokaz jaki model.u nas by sie czasem przydalo ta cos bo niestety traktor mniej precyzyjny niz zwykla kosiarka i troche tych wasow u nas jest


Taka jak ja mam u Ciebie raczej by się nie sprawdziła bo masz dużą działkę, a jedno ładowanie wystarcza tylko na pół godziny koszenia, ładuje się 1 h.
Ja jestem super zadowolona bo w końcu mam urządzonko co mi usprawnia życie, a poza tym nie czuję się wypluta po jego użyciu.




A tu link do aukcji z tym produktem

http://olx.pl/oferta/podkaszarka-akumulatorowa-18v-titan-tti549gtm-CID628-IDg5k0j.html

____________________
Tu ma być ogród :)
anbu 11:18, 20 cze 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Śliczna rabata

lindsay80 napisał(a)




Rabata z grackami też będzie super, zresztą u Ciebie wszystko total wypas
____________________
Ania Ogród Ani :)
Marta 19:13, 20 cze 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
lindsay80 napisał(a)


Takie miejsce w którym żwirek jest oddzielony od trawy to mam od niedawna jedno, jakieś 5 mb, chyba problemu nie ma, bo eM nic nie zgłaszał, ja własnych doświadczeń nie posiadam, bo zazwyczaj eM kosi trawę.
A tak przy okazji od niedawna mam fajne urządzonko do koszenia wąsów na trawniku, leciutka kosa akumulatorowa, w sam raz dla kobitki, super się sprawdza!



Te ekobordy masz na równi z trawnikiem, czy trochę poniżej?

Nigdy za wiele urządzeń, które mogłyby ułatwić życie
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
nawigatorka 19:33, 20 cze 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)


Taka jak ja mam u Ciebie raczej by się nie sprawdziła bo masz dużą działkę, a jedno ładowanie wystarcza tylko na pół godziny koszenia, ładuje się 1 h.
Ja jestem super zadowolona bo w końcu mam urządzonko co mi usprawnia życie, a poza tym nie czuję się wypluta po jego użyciu.




A tu link do aukcji z tym produktem

http://olx.pl/oferta/podkaszarka-akumulatorowa-18v-titan-tti549gtm-CID628-IDg5k0j.html


Zawsze byloby latwiej niz nozycami akumulatorowymi ktory robie teraz.dzieki
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Ewik 19:39, 20 cze 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Ślicznie u Ciebie ,rabata z artemisami super,dużo fotek poproszę
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
lindsay80 19:45, 20 cze 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Marta napisał(a)



Te ekobordy masz na równi z trawnikiem, czy trochę poniżej?

Nigdy za wiele urządzeń, które mogłyby ułatwić życie


Ekobordy są poniżej trawnika.
____________________
Tu ma być ogród :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies