Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi krokami bo własnymi ręcami... :*

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami bo własnymi ręcami... :*

siakowa 07:49, 09 lis 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
bdan napisał(a)


Dzięki bardzo. A te dwie po bokach, to co to za kapryśnie królewny
wyobraź sobie że do tej pory te dwie sa prawie całe zielone, ale już się poddają jesieni
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 07:50, 09 lis 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
beata_m napisał(a)
Kasia a jeszcze głupie pytanie .... czy tulipany traktujesz jako jednoroczne?!?! Bo przyznam, że choć ilość miałam zupełnie mniejszą (ba nawet mi brakło i to sporo) też się zmeczyłam. Czy jest szansa, że efektem można będzie się ciszyć dwa lata?!
no nie strasz mnie traktuje je jako kilkuroczne
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 07:52, 09 lis 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
margaretka3 napisał(a)
Kasia, sporo doczytałam wstecz, ale nie znalazłam, jakie masz grusze.
Ognisko świetne. Nie ma to jak potrzeba chwili. Wtedy wpada się na najlepsze rozwiązania.
Kasiu, a strzępiastego widziałabyś jako wielopniowe? Bo myślę nad tym, czy trzech sadzonek nie dać do dołka razem.

grusze chanteeclear czy jakoś tak się pisze.

strzępiastokory wielopniowy hmmm...one jeśli kupisz ładne sadoznki to są takie jakby wielopniowe tzn pień wyrasta jeden ale bardzo nisko zaczynają się rozgałęziac i powsaje kilka pieńków więc nie wiem czy jest sens wsadzać kilka do dołka...
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 07:54, 09 lis 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
wszystkim macham mgliście, komunikuje że cebule nie posadzone dalej nawet w połowie...będę sadzić do wiosny ale zawitały trzy kule bukszpanowe w śród rabaty traw, brzóz i strzępka ale nie wiem jak wyglądają bo zasadziłam, jak się ciemno robiło i od tego czasu nie wiedziałam ich po jasnoku
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Nett 09:39, 09 lis 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
siakowa napisał(a)

Jestem właśnie na etapie oczekiwania efektu osłonięcia się żywopłotem grabowym, największą specjalistką jest chyba MAdżenka mój jest jeszcze niski ma dwa sezony, więc póki co idzie w zagęszczanie a nie wwysokość. główny problem to speciele. Ale myśle że 3-4 sezony i z takich sadzonek którym speciele nie będą przeszkadzać ( zatrzymanie wzrostu międzyinnymi) powinien być na wysokość standardowej siatki.
Polecam bo nie gubi wszytskic liści na zime więc osłona jest prawie 12 miesięczna.


Dziękuję
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
siakowa 21:49, 14 lis 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Dziewczyny i chlopaki..jal to jest z tym sadzeniem tulipanow...jakmsie ocieli a tak ma byc to moge jeszcze dosadzic???? Bo babcia mowi ze juz nie!
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
polinka 21:55, 14 lis 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
W tamtym roku cebulowe sadziłam tydzień przed Wigilią i wszystkie na wiosnę zakwitły. W tym roku też jeszcze nie posadzone i podejrzewam, że dopiero po świętach będę miała na to czas.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
siakowa 21:56, 14 lis 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Super to ufffnęłam z ulgą
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
nawigatorka 21:59, 14 lis 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Kasia brak Ciebie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
siakowa 22:00, 14 lis 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
nawigatorka napisał(a)
Kasia brak Ciebie
no coś Ty
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies