Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :)

Pokaż wątki Pokaż posty

RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :)

anna_t 11:25, 15 lut 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
cześć Renata przywitam się tylko i czytam dalej bo po tych widokach to muszę poznać cały Twój wątek cudnie!
ja tez kocham róże i chyba u Ciebie przepadnę
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 11:32, 15 lut 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
ach no i dodam że masz zajebisty avatar
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Pszczelarnia 11:40, 15 lut 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Maigold w moim typie. I pomyśleć, że ja nawet nazw niektórych róż w życiu nie słyszałam .... .

Wyjątkowe masz róże w kolekcji ogrodowej.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
anna_t 13:06, 15 lut 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Rench napisał(a)
Białe lilie zakwitły





szczeka mi opadła! no szok... bajeczna ta rabata. napisz mi co na niej rośnie? wiem że chopin
ja na jesień robilam nowa bialą rózankę z artemisami ale patrzac na Twoja juz wiem że chcę ją powiekszyć. czy moglabyś mi opisać jakies 2-3 białe róże które sa Twoimi ulubionymi? powtarzająca i jak najmniej chorowite
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
kamila66 13:12, 15 lut 2017


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Reniu witam się i ja.
Świetne zestawienie alfabetyczne róż, będzie wskazówką dla wielu ogrodników
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
13:26, 15 lut 2017
mira napisał(a)
Renia można się zadurzyć....
Jak patrzę ile masz róż to żal tego opisu- pomyśl o wizytówce różanej mogłabyś stale ja modyfikować i opisy by nie tonęły chociaż czy tak by byl czytana nie wiem

Z tych ma jedynie Leonardo ona nie pachnie i to jest jedyna jej wada też zostawie pędy dobrze ze pokazałaś
A jude jest na mojej żelaznej liście

Jak załatwię formalności dam znac



to jet bardzo dobra robota wykonana i z czasem zaginie w czeluści wątku

tak prawdę powiedzieć to pasowałoby uporządkować te opisy i foty i choćby w jeden osobny watek i tą wiedzę wkleić ....a idealnie by było dla każdej litery alfabetu osobny wątek ....bo te informacje sa istotne a po dłuższych obserwacjach mogą sie zmieniać

13:32, 15 lut 2017
dopisze że z Minervą u mnie podobnie .....jedyną atrakcją w tej róży jest kolor ....ech zamarzyłam sobie ...może ktoś wyhoduje różę noavlis w kolorze minervy) bo w Novalis wszystko jak dla mnie dobre pokrój obfitość kwitnienia kolor też ...tylko nie po deszczach ale jakby jej kolor był taki zdecydowany ...echhh zamarzyłam sobie
Juzia 15:29, 15 lut 2017


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38795
Anda napisał(a)
O, to Ty ambitna jestes Ja rozrozniam zapachy na: bardzo mocny, sredni, delikatny, zero


A ja na ładny, ładniejszy i powalający
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
iwonadm 15:42, 15 lut 2017


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Zacbwycam się leonardo dobrze że kupiłam 2 szt pozdrawiam
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Rench 17:15, 15 lut 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Anda napisał(a)
O, to Ty ambitna jestes Ja rozrozniam zapachy na: bardzo mocny, sredni, delikatny, zero


Zaintrygował mnie opis zapachu Charlesa de Nervaux (MASchaner)"silny zapach cytryny, pomarańczy, mirra, estragon" Kiedy tylko rozkwitł pierwszy kwiat,obwąchałam go dokładnie na kolanach
Rzeczywiście ma oryginalny zapach.
Teraz kiedy w charakterystyce róży,są wyszczególnione nuty zapachowe,obwąchuję ją z ciekawością i szukam tych nutek
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies