Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje próby "wtapiania w naturę" ; )

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje próby "wtapiania w naturę" ; )

kacperolejnik 22:05, 16 lis 2014

Dołączył: 16 lis 2014
Posty: 11
No to pokaże Wam jeszcze mój destrukcyjny wpływ na środowisko ; ) Jak zastałem i co z tym potem zrobiłem, czyli przed i po ... ; )
kacperolejnik 22:12, 16 lis 2014

Dołączył: 16 lis 2014
Posty: 11
I na życzenie jeszcze kilka moich roślin na chybił-trafił ; )
boguslaw_r_ 12:38, 17 lis 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Witam zachwycam się i czekam na więcej.
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
waldek727 19:48, 17 lis 2014


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Cześć Kacper.
Cieszę się, że zawitałeś ze swoim ogrodem na to właśnie forum. U Danusi jest wiele miejsca dla takich osób jak Ty, ja i wiele innych zwolenniczek oraz zwolenników naturalnych ogrodów. Będę u Ciebie częstym gościem.
Pozdrawiam.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
kacperolejnik 13:01, 18 lis 2014

Dołączył: 16 lis 2014
Posty: 11
Witaj, miło mi, na razie przeglądam sobie ogrody innych na ogrodowisku w poszukiwaniu właśnie takich naturalnych ogrodów, a niebawem wrzucę krótką historię i co udało mi się zrealizować do tej pory. pozdrowienia
waldek727 16:52, 18 lis 2014


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Kacper.
Czekam na krótką historię ogrodu. Napisz w którym regionie Polski mieszkasz, co Cię skłoniło do założenia ogrodu który żyje w zgodzie z naturą oraz jak sobie z nim radzisz stosując niekonwencjonalne środki pielęgnacyjne i wzbogacające glebę.
Oczywiście fotek z ogrodu nigdy nie będzie za dużo.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
kacperolejnik 17:33, 18 lis 2014

Dołączył: 16 lis 2014
Posty: 11
Waldek 727 i tutaj pojawia się mały dylemat ... a mianowicie pracuję intensywnie nad taką historią i jestem już prawie u finału ... bogaty opis ozdobiony ogromną ilością fotografii ... niestety ale tworzę to u siebie na serwerze i na mojej własnej stronie www, poświęconej specjalnie mojemu ogrodowi, a regulamin tego forum zakazuje jakiegokolwiek linkowania gdziekolwiek i do czegokolwiek ... więc chyba tutaj skończy się naprawdę krótką notką niestety. Pomijam już prawa autorskie do zdjęć bez logo autorów i z automatu znakowanie nie swoich zdjęć logiem ogrodowiska. Ale co jakiś czas chętnie tutaj zajrzę i podyskutuję o ogrodach.
asica 19:59, 18 lis 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3832
Stronki z ogrodem nie znalazłam, ale inne piękne fotografie owszem. Mistrzowskie . Idę, będę szperać dalej, może trafię i do ogrodu
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Milka 14:11, 24 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kacper, piękne foty i dół
Mój ogród chyba do tych bardziej naturalnych należy, więc ciekawa jestem twojego, proszę o historie i więcej drzew
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Agania 14:04, 25 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Witaj Kacper

Po mistrzowsku wtapiasz się w naturę, pięknie i artystycznie pokazujesz tę umiejętność na fotografiach, bardzo mi się podoba...Twoje forografie wyglądają jak spod pędzla, a nie obiektywu.

Pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies