Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Skąpana w słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

Skąpana w słońcu

mirkaka 15:18, 31 lip 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Wszystko piękne, i liliowce i jeżówki, hortensje, fajne masz też zestawienia kolorystyczne, mnie urzekło to z biało seledynową jeżówką i jeszcze zielonym rozchodnikiem. Dziękuję za wyjaśnienie w sprawie jeżówek. Pytałaś o nazwę pomidorów wydłużonych u mnie, to Cornabel, typ andyjski róg. Jeszcze nie zaczerwienił się , ciągle czekam na pomidorki u mnie. Teraz u nas prawie jesienna pogoda, leje co chwilę i zimno 12-14 stopni, nawet w kominku przepaliliśmy sobie .
Kusisz kolekcją liliowców, oj kusisz Z jeżówek to zachwyciła mnie jeszcze ta różowa Double delight

____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
ewsyg 21:26, 31 lip 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Luki napisał(a)
Zebrinus wcale się nie panoszy ładnie przyrasta w kępę, która jest z roku na rok coraz większa, ale to normalne

Patrze i stwierdzam, ze chciałbym jeszcze pomarańczowe, białe i czerwone jeżówki, ale gdzie ja mam to posadzić


Ja mojemu wyznazcyłam konkretny teren. Nie chcę, żeby mi zagłuszył inne rośliny.

Śiedzi grzecznie w takiej donicy. Ma jeszcze troche miejsca






Te rozplenica niby też się nie rozłazi, niby jest zwarta a ile miejsca już zajmuje





Dla Ciebie pomarańczowa jeżówka Orange Passion i Colorbust Orange



____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 21:51, 31 lip 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
mirkaka napisał(a)
Wszystko piękne, i liliowce i jeżówki, hortensje, fajne masz też zestawienia kolorystyczne, mnie urzekło to z biało seledynową jeżówką i jeszcze zielonym rozchodnikiem. Dziękuję za wyjaśnienie w sprawie jeżówek. Pytałaś o nazwę pomidorów wydłużonych u mnie, to Cornabel, typ andyjski róg. Jeszcze nie zaczerwienił się , ciągle czekam na pomidorki u mnie. Teraz u nas prawie jesienna pogoda, leje co chwilę i zimno 12-14 stopni, nawet w kominku przepaliliśmy sobie .
Kusisz kolekcją liliowców, oj kusisz Z jeżówek to zachwyciła mnie jeszcze ta różowa Double delight



Ależ u Was zimno, brrr
U nas fajna pogoda, no może wiatr troszkę zimny.


To jest jeżówka Coconut Lime, bardzo ją lubię. Szybko przyrasta. Już ja dzieliłam i w tym roku mam 3 kępki, jeszzce małe.






Liliowiec Strawberry Candy



Hortensja Invincibelle


____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 22:08, 31 lip 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Jeżówka Ferris Wheel

W tym roku kupowana sadzonka. Póki co bardzo niska , zobaczymy co pokaże za rok. Ciekawe ma wybarwienie kwiatów







____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Ewik 22:19, 31 lip 2015


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
U nas też zimnica okropna, a u Ciebie piękne słońce, z pięknymi widokami ogrodowymi. Zazdraszczam różowej anabelki .
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
ewsyg 22:25, 31 lip 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Drugi raz kwitnie powojnik Jan Paweł II



Ma dużo pąków kwiatowych. Jak nie będzie silnych wiatrów to będzie ładny spektakl



Rośnie sobie na magnolce. Żółto kwitnaca magnolia teraz będzie miała białe kwiaty

____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 22:35, 31 lip 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Ewik napisał(a)
U nas też zimnica okropna, a u Ciebie piękne słońce, z pięknymi widokami ogrodowymi. Zazdraszczam różowej anabelki .


U nas teraz jest super. Zrobiło się chłodniej to pojawiły się motyle. Wzceśniej, w trakcie upałów nie widziałam ani jednego.





____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
lilia 22:39, 31 lip 2015


Dołączył: 09 lip 2014
Posty: 439
Piękny moment uchwyciłaś. I jak się dobrały kolorystycznie
____________________
Edyta-Tworzę mój skromny ogród
ewsyg 22:52, 31 lip 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Zaczyna się Czas floksów







A te się dopiero szykują



____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 23:03, 31 lip 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
lilia napisał(a)
Piękny moment uchwyciłaś. I jak się dobrały kolorystycznie


Dziękuję

A teraz inne stworki

Taki duży trzmiel





I dwa, które śpią. Przed wyjazdem sprawdzałam i dalej spały i to dość głeboki miały sen.



życzę wszystkim spokojnych snów - dobranoc
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies