Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Mirelli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Mirelli

frezja 17:56, 20 lut 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
MirellaB napisał(a)


Wiosna i lato zapowiadają się pracowicie Żeby tylko te stawy przestały boleć na tyle, żebym mogła popracować


Mirela, znasz tego blogera?? zachęcam do lektury ciekawych artykułów;a tutaj coś dla Ciebie: http://arturtopolski.pl/wlasciwosci-siarki-organicznej/

Odkąd go czytam nie chodzę do apteki.Natura sama podpowiada, co dla nas jest dobre.Lekarze o tym nie wiedzą ( nie chcą wiedzieć ?)i faszerują nas trucizną.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 17:59, 20 lut 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
MirellaB napisał(a)
Cd zmian


Uwielbiam oglądać taaakie zmiany...i u siebie też
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Dominika11 18:04, 20 lut 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
zmiany fantastyczne
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
frezja 18:06, 20 lut 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
MirellaB napisał(a)

Zgadza się. Myślę, że to zasługa azofoski. Aśka mi poradziła na wiosnę podsypać na start azofoską i za 3 miesiące nawozem specjalistycznym. Tak zrobiłam i faktycznie rośliny mocno ruszyły W tym roku też tak zrobię


Co sypiesz ? po wszystkim jak leci ??
____________________
Ewa - Ogrodowy song
MirellaB 19:45, 20 lut 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Dominika11 napisał(a)
jestem jestem, ale jeszcze póki nie jeżdżę na ogródek to nadrabiam co się da w domu, bo potem znowu kilka miesięcy mi ucieknie - choć zapewne nie tylko mi

eM już mi zapowiedział oklejanie okien

Będziesz miała co robić. Taki duży dom, duży ogród - z jednej strony to fajnie, a z drugiej nie bardzo.
Ty młoda jesteś, silna, dasz radę

Ja nie chciałam ani dużego domu, ani dużej działki, bo nikt mi nie pomaga, a samej to ciężko, nawet żałuje, że dom mam piętrowy, bo jak stawy bolą to na górę wejść nie mogę
Następny dom będzie rozłożysty parterowy
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 19:48, 20 lut 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
frezja napisał(a)


Mirela, znasz tego blogera?? zachęcam do lektury ciekawych artykułów;a tutaj coś dla Ciebie: http://arturtopolski.pl/wlasciwosci-siarki-organicznej/

Odkąd go czytam nie chodzę do apteki.Natura sama podpowiada, co dla nas jest dobre.Lekarze o tym nie wiedzą ( nie chcą wiedzieć ?)i faszerują nas trucizną.

Ewo dziękuję Dużo czytam, wszystko chłonę byle pomogło
Poczytam dzisiaj do poduszki

Najbardziej przeklinam te blokady, które mi lekarz serwował w bark - tragedia, zrobił mi więcej krzywdy niż pomógł. Wyobrażasz sobie cztery blokady w przeciągu nie całych 3 miesięcy. Ehhhh szkoda gadać
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 19:49, 20 lut 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
frezja napisał(a)


Uwielbiam oglądać taaakie zmiany...i u siebie też

Roślinki jakie tu jeszcze małe były
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 19:49, 20 lut 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Dominika11 napisał(a)
zmiany fantastyczne

Ewa odszukała zdjęcia z podsumowania
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 19:51, 20 lut 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
frezja napisał(a)


Co sypiesz ? po wszystkim jak leci ??

Ewuniu po wszystkim jak leci na start sypie azofoskę, a po dwóch miesiącach nawóz odpowiedni do danych roślin

Spróbuj wypróbowałam, działa
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Dominika11 19:51, 20 lut 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
MirellaB napisał(a)

Będziesz miała co robić. Taki duży dom, duży ogród - z jednej strony to fajnie, a z drugiej nie bardzo.
Ty młoda jesteś, silna, dasz radę
roboty to fakt będzie co niemiara - no ale z tą moją młodością to chyba przesadziłaś, a Ty to co już taka stara jesteś ???

MirellaB napisał(a)
Ja nie chciałam ani dużego domu, ani dużej działki, bo nikt mi nie pomaga, a samej to ciężko, nawet żałuje, że dom mam piętrowy, bo jak stawy bolą to na górę wejść nie mogę
Następny dom będzie rozłożysty parterowy
moja córcia już zapowiedziała, że ten dom zostaje dla niej, a my będziemy musieli sobie wybudować drugi Najlepsze jest to, że mój eM zaczyna o tym myśleć, że jak skończymy z tym to się bierze za drugi wariat
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies