Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

polinka 12:31, 07 gru 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Szopka przepiękna, patrzę się i patrzę! Pogratuluj Młodej-jest rewelacyjna
Niestety Pszczółka ma rację- Twoja córka dobrze twierdzi, że mało kto ją doceni

Myślę, że jak będzie kolorowa to wzbudzi zachwyt i piszę to z ciężkim sercem
Dla mnie samo drewno to już ciekawy element dekoracyjny- naturalny, ciepły w odbiorze ale wiekszość ludzi uważa, że im więcej koloru tym lepiej. Nie wiem czy tylko tu na forum potrafimy się zachwycić prostymi formami, oszczędnością barw, powtarzalnością we wnętrzach?

Dzisiaj usłyszałam kilka bardzo przykrych słów na temat minimalizmu...wchodzę na szybko na forum a tu u Ciebie taki temat...nie mogłam się powstrzymać aby nie napisac kilku słów.



____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Agatek 12:40, 07 gru 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
Ot takie ciężkie życie artysty
nie każdy wszystko doceni

szopka minimalistyczna super wyszła
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
siakowa 13:31, 07 gru 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
powtórzę po reszcie..fantastyczna szopka! ja bym chyba jednak zaryzykowała i zostawiła
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Makao_J 15:19, 07 gru 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Szopka niesamowicie minimalistyczna. Tu już chyba nic nie da się uciąć
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Madzenka 18:40, 07 gru 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Najpierw pochwalę córcię za szopkę, znakomita. Ale córka ma rację poza forum niewiel osób doceni taki minimalizm. Pozwól jej zrobic druga dla Ciebie

Heuflerianę mam 3 sezon, w pierwszym mnie zachwycała, w drugim była poczochrana a teraz mam na nia nerwa. Bede ją ciąc w sezonie drugi raz aby sie nie robiła taka wiechowata
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
20:50, 07 gru 2016
szopka super ....wydrukuj kilka postów i daj pani ...bo jak staroświecka o nie doceni tej szopki.

szopka jest wyjątkowa!

choc każdy (większość) ma w głowie szopki na bogato po krakowsku
ren133 22:20, 07 gru 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Nie wiedziałam, że szopka zrobi taką furorę ... bardzo miłe są te wszystkie pochwały ... córka się ucieszy, że szopka tak bardzo Wam się podoba))))
Ja jestem taką osobą, że we wszystkim co robię pozostaję wierna sobie ... dlatego wiem jakbym postąpiła ... a co zrobi córka to się okaże wkrótce ... i czy zostanie wyróżniona czy nie ... ważne, że jest ambitna, ma gust i dobrze się przy tym bawi))))

PS Nie mniej jednak dziękuję wszystkim za opinie
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Malgosik 09:13, 08 gru 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
nic w szopce nie malować, bo można zepsuć efekt
na poziomie studiów może by docenili, na niższym poziomie edukacji mogą nie zrozumieć takiej szopki
no chyba że w komisji będzie jakiś wykształcony plastyk
pozdrawiam
____________________
Ogród na glinie
Pszczelarnia 11:54, 08 gru 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Wracam do tej szopki, bo myślę o niej i tej dyskusji. Co widzę patrząc na tę szopkę? Widzę, że Maryja, Józef, Jezus nie mają twarzy, nie mają rysów. Może chciałabym, żeby Chrystus miał złote loczki jak w kolędach niemieckich, Maryja niebieska szatę jak na obrazkach z książek a Józef zmarszczki i brodę.

W tej szopce jest coś więcej niż tylko odwzorowanie schematów: ja się pytam siebie, kogo widzę w tej szopce, kim są ci ludzie? Dziś mogę powiedzieć jedno, jest to rodzina, która w chwili rozwiązania tułała się, nie miała dachu nad głową, a dziecię się urodziło. I to jest dla mnie piękne.

Przepraszam za nazbyt osobisty wpis ale ja tak reaguję na sztukę - uruchamia one we mnie myślenie.



____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Magda70 13:58, 08 gru 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Koniecznie namów córcię na drugą szopkę. I tę drugą niech pomaluje i zaniesie do oceny dwie...ciekawe co będzie ;?

Albo trzy szopki...
Ta trzecia dla mnie
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies