Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

Magda70 22:30, 23 maj 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ren133 napisał(a)
Najbardziej zadowolona jestem z rabat grabowych, okolic tarasu i wglębnika ... w moim przypadku znaczy to, że na chwilę obecną nie zmieniłabym tam nic ... a to już COŚ






Też bym tu nic nie zmieniala. Świetnie jest! Graby
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
beata_m 22:39, 25 maj 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
napatrzeć się nie mogę przepieknie masz Reniu
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Monka 09:10, 26 maj 2017


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1465
Reniu zerknij proszę do mnie mam problem z bukszpanami
____________________
Monika ogród i co dalej
Margarete 16:58, 26 maj 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Zginęłaś ? Porwali cię ?...hej hej Reniu
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
ren133 20:53, 26 maj 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Marta napisał(a)
Piękny masz ogród....


Dziękuję Martuś
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 20:57, 26 maj 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Margarete napisał(a)
Renata nie napiszę że pięknie bo to dla ciebie nic nowego, nie napiszę że jesteś mistrzynią w tworzeniu ogrodu bo wszyscy tak piszą....… choć to wszystko prawda.
Napiszę po prostu że bardzo mi się podoba twój ogród i to co a nim zrobiliście
Buziaki!

Pozdrawiam.. a to zacytowane zdjęcie poglądowe prehistoryczne daje obraz tego ogromu pracy i tego co konsekwencją i pracą można osiągnąć


Ale mi napisałaś Małgosiu ... piękne to no ... nie wiem co powiedzieć ... ciesze się, ze Ci się podoba nasz ogród i dziękuję, ze doceniasz naszą pracę)))

PS Będę sobie to czytać kiedy przychodzą te gorsze dni
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 21:00, 26 maj 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
anulajda napisał(a)


Pięknie Reniu )) i grabowa oczywiście też bo to moja ulubiona

Czy masz u Siebie problem ze ślimakami na szałwii ? Bo u mnie to masakra a tak mi się ona podoba


Dziękuję Aniu
Grabowa ... ach ... przyznam Ci sie, ze mam dziwne myśli ... chciałabym zagęścić graby na pierwszej grabowej

Ślimaków nie zauważyłam w szałwii ... ale w ubiegłym roku trochę je choróbsko złapało ... obstawiam mączniaka ... za to trochę ślimaków wyłapałam w evergoldach ...ale to te zwykłe były
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 21:01, 26 maj 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
kasja83 napisał(a)
Reniu długo się zastanawiałam jaką tu fotkę zacytować...ale nie mogę się zdecydować!!!Pięknie po prostu!!Grabowa srylion lat świetlnych przed moją!Brzozowa, kulkowisko...ach!!!!


W ogóle weszłam na O po małej przerwie i na moich ulubionych wątkach uczta dla oka-bardzo to cieszy!


Milo się czyta takie słowa Kasiu Optymizm mi potrzebny ... bo ostatnio jakoś mi go brakuje ... Dziękuję
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 21:08, 26 maj 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Margerytka40 napisał(a)
Renia niezmiennie podziwiam Twoje dokonania. Ech,kiedy u mnie będzie choć w połowie tak pięknie. Po nasyceniu pięknem Twojego ogrodu jak spojrzę na ten mój bajzel dokoła to po prostu wyć się chce. Jeszcze ciągle coś hamuje moje prace i tak na prawdę nie można się zebrać i ruszyć z miejsca. Zimą myślałam,że hop siup i już coś zacznie być widać a teraz mam wrażenie,że stoję w miejscu. Sory że tak biadolę u Ciebie ale naszła mnie czarna dziura.


Przestań Asiu ... w Tobie tyle energii a w głowie moc pomysłów, że pewnie pojdzie Ci szybciej niż mnie ... Widziałaś zacytowane przez malkul zdjęcie sprzed dwóch lat? już po roku ta część ogrodu wyglądała inaczej w sensie lepiej, w październiku udoskonaliłam ją wprowadzając graby i kostki, wiosną zmieniłam nieco nasadzenia we wgłębniku i ... teraz jestem w pełni zadowolona ... no może jakby wgłębnik dostał ławki i poduchy byłabym wniebowzięta ... no ale na to przyjdzie mi jeszcze trochę poczekać ... Także nie łam się bo to nie pomaga ... pot z czoła zetrzyj i do przodu ... jak masz gorsze dni zajrzyj do nas pomożemy, dodamy otuchy, podsuniemy jakieś rozwiązanie w miarę możliwości

Trzymam kciuki
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 21:08, 26 maj 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
AngelikaX napisał(a)


Myślę, jestem wręcz pewna, że nie tylko ja


____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies