Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

ren133 08:39, 24 lis 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Kacha123 napisał(a)
U Ciebie też przegapiłam imprezkę

Gratulacje Renatko! W jeden sezon przeistoczyłaś "zielony" ogród w bajeczny, przytulny, kolorowy. Jestem pełna podziwu! Życzę Ci kolejnych satysfakcjonujących tysiączków, a my będziemy podziwiać Twoje pomysły


Aż nie wiem, co powiedzieć ... tak pięknie napisałaś ... bardzo to miłe ... tylko nie wiem czy zasłużyłam
Dziękuję Kasiu
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Margarete 13:59, 24 lis 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
O rany ale mam zaległości......o dżdżowicach nic nie wiem więc sie nie wymądrzam, do zakupu kompostownika tez sie przymierzam.........bagatela już 2 lata..,a póki co zzapełniam puszki na bioodpady które wywożą śmieciarze ale chętnie przyjmę pomoc "sąsiedzko-koleżeńsko-ogrodowiskową" w kwestii ew. budowy drewnianego z palet , tym bardziej że nie bardzo miałabym kogo innego o pomoc poprosic...bo ja sama przeciez sobie sterem, żeglarzem, okretem..

Nie doczytałam o tych liściach......choć przeicież jak wiesz co roku borykam sie z tonami liści - las za płotem riobi swoje, i w tym roku juz wywiozłam własnie w sobotę 7 taczek.....zamiast zagospodarować je.......szkoda

Pozdrawiam i gratuluje okrągłych 500 stron ! Ogród zmieniłaś w cudne miejsce, zdobyłaś sympatię tak wielu życzliwych ci ludzi i nie bójmy sie tego słowa - przyjaciół tu na O., wzbogaciłaś naszą "łódzlo-połódzką" grupę o swoja osobę...tyle fajnych spotkań razem odbyłysmy, zobacz ile dokonań w tak krótkim okresie
Gratuluję !




____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Bogdzia 18:32, 24 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Reniu ale stronek juz Ci się nazbieralo. Gratki. Przepis na ciasteczka ściągnełam . Pozdrówka zostawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ren133 19:27, 24 lis 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Margarete napisał(a)
O rany ale mam zaległości......o dżdżowicach nic nie wiem więc sie nie wymądrzam, do zakupu kompostownika tez sie przymierzam.........bagatela już 2 lata..,a póki co zzapełniam puszki na bioodpady które wywożą śmieciarze ale chętnie przyjmę pomoc "sąsiedzko-koleżeńsko-ogrodowiskową" w kwestii ew. budowy drewnianego z palet , tym bardziej że nie bardzo miałabym kogo innego o pomoc poprosic...bo ja sama przeciez sobie sterem, żeglarzem, okretem..

Nie doczytałam o tych liściach......choć przeicież jak wiesz co roku borykam sie z tonami liści - las za płotem riobi swoje, i w tym roku juz wywiozłam własnie w sobotę 7 taczek.....zamiast zagospodarować je.......szkoda

Pozdrawiam i gratuluje okrągłych 500 stron ! Ogród zmieniłaś w cudne miejsce, zdobyłaś sympatię tak wielu życzliwych ci ludzi i nie bójmy sie tego słowa - przyjaciół tu na O., wzbogaciłaś naszą "łódzlo-połódzką" grupę o swoja osobę...tyle fajnych spotkań razem odbyłysmy, zobacz ile dokonań w tak krótkim okresie
Gratuluję !






Witaj Małgosiu
Piszesz ...więc czujesz się lepiej, choć czytałam, że jeszcze niezupełnie ... także liście mogłaś sobie odpuścić Kompostownik już zamówiłam ... powinien być jutro, najpóźniej w czwartek ... jeśli sprawdzi się u mnie będziesz mogła pomyśleć o takim u siebie
Masz rację ... forum pozwoliło mi nawiązać wiele wspaniałych znajomości, dołączyć do grona świetnych ludzi z grupy łódzkiej i przeżyć wiele ciekawych spotkań
Dziękuję

____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 19:30, 24 lis 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Bogdzia napisał(a)
Reniu ale stronek juz Ci się nazbieralo. Gratki. Przepis na ciasteczka ściągnełam . Pozdrówka zostawiam.


Dziękuję Bożenko
Przepis wypróbuję w sobotę
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 20:25, 24 lis 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Wczoraj kupiłam kompost, który wykorzystam między innymi do kopczykowania róż
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
lindsay80 20:28, 24 lis 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Renia ile kosztuje worek, ile kg wazy?
____________________
Tu ma być ogród :)
anna_t 20:29, 24 lis 2015


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
wow robi wrażenie w łodzi byłas czy tam w zduńskiej masz kompostownie?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
ren133 20:45, 24 lis 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
lindsay80 napisał(a)
Renia ile kosztuje worek, ile kg wazy?


około 4,20zł za 20kg
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 20:46, 24 lis 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
anna_t napisał(a)
wow robi wrażenie w łodzi byłas czy tam w zduńskiej masz kompostownie?


Kolega przy okazji przywiózł mi z kompostowni w Łodzi
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies