Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, wielki problem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, wielki problem

AndzelkaCz 14:24, 16 mar 2015


Dołączył: 16 mar 2015
Posty: 9
Witam wszystkich na Ogrodowisku moim Guru..... Witam moją mentorkę Danusie. I ja jak większość potrzebuje pomocy, porady i dobrego słowa. Mój ogródeczek powstał 3 lata temu i ciągle coś sie zmienia, ale już dziś wiem, że najwyższa pora na radykalne zmiany, i chyba wkońcu trafiłam w miejsce gdzie za sprawą mądrych duszyczek nie popełnie już tak wielkich błędów. Ogrodowisko to czysty nałóg. Witam wszystkich z Lubelszczyzny i nie tylko.
____________________
a miało być tak pięknie...
yolka 14:54, 16 mar 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Witaj. Jestem Kujawianka, ale moi przodkowie z Biłgoraja
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
AndzelkaCz 15:01, 16 mar 2015


Dołączył: 16 mar 2015
Posty: 9
Dziękuje za odwiedziny, również witam. Ciągle się ucze ale mysle, że do jutra uda mi sie wstawić jakieś zdięcia
____________________
a miało być tak pięknie...
yolka 16:53, 16 mar 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bez zdjęć nie ruszysz. Wolimy oglądać niż czytać a już napewno na początku, zanim niektórzy bliżej się poznają
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
AndzelkaCz 18:23, 16 mar 2015


Dołączył: 16 mar 2015
Posty: 9
Oto i moja zalążka ogródka. Jak tak teraz patrze na te zdjęcia to myślę sobie, że wstyd je gdziekolwiek wstawiać. Ale najwyższy czas zmierzyć się z tym bałaganem a wiosna to idealna pora. Na trzecim zdjęciu wypalona trawka po basenie. Ale na ogrodowisku już znalazłam rozwiązanie na przyszły rok.
Do zmiany idą napewno rabaty na zdjęciu 1 i 2. Większa część napewno idzie do usunięcia. Obie te rabaty już zostały powiększone jutro wstawie zdjęcia, no i bede prosiła o pomoc.
____________________
a miało być tak pięknie...
AndzelkaCz 18:25, 16 mar 2015


Dołączył: 16 mar 2015
Posty: 9
____________________
a miało być tak pięknie...
yolka 18:27, 16 mar 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Wstudzić się naprawdę nie masz czego. Zapowiada się fajnie, a ogród zawsze mozna poprawić
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
AndzelkaCz 16:22, 17 mar 2015


Dołączył: 16 mar 2015
Posty: 9


Jak widać na zdjęciach wszystko co do tej pory było zrobione jest wersją roboczą.
Z racji tego że wkońcu doczekałam sie ogrodzenia, poszerzyliśmy też rabatę. Oczywiście trzeba jeszcze uprzątnąć starą szmatkę, kore i zrobić porządek z darniami. Z racji tego że jest tam kilka ładnych sztuk azali i rodendronów,i dwa ładne fioletowe hibiskusy pomyślałam że mogłabym tam zrobić rabatkę z roslinami kwaśnolubnymi. Myślałam o usunięciu głogów, modrzewia, klonu, tujek kulek i wsadzeniu tu hortensji i żurawek. Czy ktoś mógłby mi doradzić czy idę dobrym krokiem.
____________________
a miało być tak pięknie...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies