Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Lifting starego ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Lifting starego ogródka

BKosimkArt 15:39, 04 kwi 2015


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Ja bym zostawiła opcję z trawnikiem po obu stronach, jakaś bardziej spójna się wydaje.
Bardzo jestem Ciekawa tej metamorfozy, sama borykałam się ze starym ogrodem "urządzanym" przez teściową. Sadziła wszystko gdzie popadnie więc miałam mnóstwo pracy. Będę zaglądać i kibicować
Pozdrawiam
i życzę WESOŁYCH ŚWIĄT!
Basia
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Karol99 15:47, 04 kwi 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Wesołych świąt życzę.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
kaminak 19:29, 04 kwi 2015


Dołączył: 24 lut 2015
Posty: 45
Zdrowych Spokojnych Świąt Wielkanocnych
____________________
Edyta10 21:50, 04 kwi 2015


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
pogodnych, radosnych Świąt Tobie życzę
____________________
Ogródek nad jeziorem
gierczusia 10:51, 05 kwi 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678

____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Ludwika 23:16, 06 kwi 2015


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
BKosimkArt napisał(a)
Ja bym zostawiła opcję z trawnikiem po obu stronach, jakaś bardziej spójna się wydaje.
Bardzo jestem Ciekawa tej metamorfozy, sama borykałam się ze starym ogrodem "urządzanym" przez teściową. Sadziła wszystko gdzie popadnie więc miałam mnóstwo pracy. Będę zaglądać i kibicować
Pozdrawiam
i życzę WESOŁYCH ŚWIĄT!
Basia


Witaj, bardzo Ci dziękuję za te słowa. Też na początku myślałam, że trawnik będzie elementem wspólnym prawej i lewej strony i że to generalnie dobry pomysł, ale tutaj wszyscy mnie od niego odwodzą... Mąż też twierdzi, że trawnik tam będzie pasował, więc ten aspekt chyba jednak zostanie w pierwotnej wersji Co do reszty natomiast, to będę wdzięczna za jakieś podpowiedzi, np. jak skomponować rabatę najbliżej przy domu (najdalej od furtki), chciałabym tam mieć coś na pniu, jakieś bukszpany i trawy ale co konkretnie i jak poukładać to nie mam pojęcia ...

Przerabianie jest sporym wyzwaniem ... jak fizycznym (bo zanim się coś posadzi, to trzeba coś innego wykopać) tak psychicznym (gdzie to przenieść, żeby się nie zmarnowało) ... Dziękuję za wizytę i zapraszam jak najczęściej, do Ciebie będę też zaglądać, bo temat u Ciebie podobny, tyle że prace już zniacznie bardziej zaawansowane i całość wygląda dobrze. Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
BKosimkArt 00:08, 07 kwi 2015


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
A może bukszpany z trawkami i jeżówkami, zawsze miałabyś trochę koloru aż do jesieni??
A na pniu jakiś iglak jeśli koniecznie ma być coś na pniu...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
gierczusia 17:45, 08 kwi 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
W kwestii przenoszenia ,żeby sie nie zmarnowało..dziewczyny robią gdzieś jedno miejsce zwane przechowalnikiem i tam wkładają wszystkie rośliny , które chwilowo nie pasują do koncepcji..one tam sobie rosną i mają się dobrze , aż do momentu kiedy przyjdzie na nie pora
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Ludwika 00:35, 10 kwi 2015


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Wkońcu trochę wiosny dzisiaj!

Przekopałam i oczyściłam prawie całą lewą stronę przedogródka, jeszcze mi na jutro z jakieś 2 godzinki pracy zostało Oprócz tego ponawoziłam krzaczki - RH, azalię i hortensję, nie wiem, czy dobrze, robiłam to pierwszy raz

A poza tym zrobiłam kilka zdjęć wiosny w moim ogródku Podzielę się nią z Wami.


____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
Efffa 19:40, 14 kwi 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
I co tam działasz?
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies