Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » "W kolorze blue"

Pokaż wątki Pokaż posty

"W kolorze blue"

ren133 11:53, 14 cze 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
ivo napisał(a)



Uwielbiam ten widoczek u Ciebie ! Ensato dzięki za zdjęcia ! Pieknie masz !


Jaką masz wysoką ścinkę? I jaką szeroką wylewkę?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Pszczelarnia 12:02, 14 cze 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ensato, widzisz jakiś związek pomiędzy Twoim niedomaganiem a ogrodem - jakaś zależność uzdrawiająca. Ogród piękny, my mamy więcej zdjęć, a i Ty - chyba - czujesz się lepiej przebywając w naszym ogrodowym towarzystwie.

Ostatnio wyczytałam u Anglików, że uprawianie ogrodu powinno być zapisywane pacjentom przez lekarzy.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Ensata 13:02, 14 cze 2016


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Ewa, pewnie cos w tym jest. Spokojnie prace domowe scedowałam na M, ale ogrodu sie nie da. Dlatego jedna reka pieliłam, targałam konewki, nawet wkopałam lawendę. Ostatnio rehabilitant mowi, ze tkanki miekkie sie dobrze regeneruja i mam naprawde dobry zakres ruchomosci, jak na ten stan. Jak sie przyznałam do prac ogrodowych, to wyszło ze cwiczac jedna strone, rehabilitujemy druga a jak znajomi sie dziwia, ze wyjatkowo dobrze znosze ten stan, to mowie, ze mam czas na kontemplacje ogorodwa

Renia, mam wylewke z allegro i ma ok 70 cm, scianka ma 1m, albo 1,20 wazna jest pompa, moc i wysokosc podnoszenia. Ja mam 12000/h
____________________
W kolorze blue
Ensata 13:39, 14 cze 2016


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
ha, co ja chciałam, wiem. Wyrwałam wszystkie zonkile i tulipany z oczkowej. Nie ma i nie bedzie. Nie jestem w stanie znieść mentalnie tych suchych kikutów. Liście wcale ich nie zakrywają, nie wiem jak Wy na to patrzycie
____________________
W kolorze blue
ren133 13:44, 14 cze 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Ensata napisał(a)
Ewa, pewnie cos w tym jest. Spokojnie prace domowe scedowałam na M, ale ogrodu sie nie da. Dlatego jedna reka pieliłam, targałam konewki, nawet wkopałam lawendę. Ostatnio rehabilitant mowi, ze tkanki miekkie sie dobrze regeneruja i mam naprawde dobry zakres ruchomosci, jak na ten stan. Jak sie przyznałam do prac ogrodowych, to wyszło ze cwiczac jedna strone, rehabilitujemy druga a jak znajomi sie dziwia, ze wyjatkowo dobrze znosze ten stan, to mowie, ze mam czas na kontemplacje ogorodwa

Renia, mam wylewke z allegro i ma ok 70 cm, scianka ma 1m, albo 1,20 wazna jest pompa, moc i wysokosc podnoszenia. Ja mam 12000/h


A zapodałabyś jakiegoś linka do tej pompy?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Ensata 14:08, 14 cze 2016


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586



Asia, Magnolia, powie mi ktos w koncu co ja mam? bo nijak nie jest podobna do cienistej Waszej
____________________
W kolorze blue
nawigatorka 14:36, 14 cze 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Ensata napisał(a)



Asia, Magnolia, powie mi ktos w koncu co ja mam? bo nijak nie jest podobna do cienistej Waszej
wiesz ja specem nie jestem bo sabinska (to nie do konca to samo co cienista) mam od niedawna ale wogole do Twojej nie podobna.zdzbla ma szerokie jak...klosownica.i podkroj tez podobny...a ona miekka jest w dotyku? I ma taki bialy meszek na lodydze?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 14:37, 14 cze 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
A ta Twoja jest zimozielona?
I jeszcze Magnolia mi pisala ze mlode liscie sabinskiej maja na srodku waski bialy pasek,ktory z czasem zanika
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ren133 14:59, 14 cze 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Dzięki
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
kasia_w 15:11, 14 cze 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Ech myśmy kikuty już dawno wycięły
Zarządzanie idzie Ci sprawnie, jak mniemam. Pole lawendowe en provence niemal
Całuję w rączkę
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies