Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Moj skrawek ziemi pod norweskim niebem.

Pokaż wątki Pokaż posty

Moj skrawek ziemi pod norweskim niebem.

kamasja 09:08, 21 maj 2015


Dołączył: 26 cze 2014
Posty: 720
Witam się i ja. Mnie się podoba Twój ogród nawet taki jak jest teraz Będę zaglądać bo jestem ciekawa co wymyślisz.
____________________
Z miłości do bukszpanów
sylwia_slomc... 21:02, 21 maj 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
A nie zastanawiałaś się nad hibiskusami(ketmia syryjska) lub pęcherznicami np. diabolo, nie znam twojego klimatu pooglądaj po ogrodach sąsiadów jakie rośliny im się sprawdzają?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Izabela1603 22:15, 21 maj 2015

Dołączył: 21 mar 2015
Posty: 33
Kamasja witam i dziekuje ale moj ogrod to w tej chwili trawa i kilka przypadkowych krzakow posadzonych przez poprzednich wlascicieli. Fakt troszke juz go juz okielzalam

Sylwia zwroce uwage zwlaszcza na diabolo, ma cudne liscie! Kolory w moim ogrodzie tego mi potrzeba.

Projekt mojej pierwszej rabaty ponownie zmienilam i to nastapil odwrot o 180 stopni. Zrobilam sobie kilka dni przerwy aby sprawdzic czy nadal bedzie mi sie podobal. W tym czasie wertykulatorem wzielam sie za wyczesywanie mojej trawy. Idzie ciezko bo to maly sprzet, trawa nigdy nie przechodzila takiego zabiegu a i deszcz czesto pada i przerywa prace :/
____________________
Moj skrawek ziemi pod norweskim niebem.
sylwia_slomc... 22:10, 25 maj 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
U nas jak nie padało tak teraz pada i mży od przeszło tygodnia - roślinki odżyją, niestety chwasty też. Ale trawnika tak pięknego i w takiej kondycji jak Twój to u mnie chyba nigdy nie będzie. Nie masz problemów z kretami? Są u Was krety???
A projekt rabaty utrzymany, zdradź co wymyśliłaś.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basilikum 08:39, 06 paź 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
przyszlam sie przywitac z imienniczka
jak tam prace ogrodowe? co posadzilas?
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
adkawi 21:13, 04 maj 2017


Dołączył: 13 wrz 2015
Posty: 524
Moj mąż pracuje w Norwegii ,i klimaty tamtejsze są mi bardzo znane.Rośliny musisz dostosować do swojego regionu.Norwegia a Norwegia to różnica im bardziej na północ tym jest zimniej.
____________________
Adrianna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies