Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzenia mogą się spełnić... potrzeba tylko czasu

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenia mogą się spełnić... potrzeba tylko czasu

Puszek 13:50, 01 maj 2015


Dołączył: 26 kwi 2015
Posty: 28
Witam serdecznie w wątku z marzeniami Chciałabym się przedstawić. Mam na imię Magda. Od dawna oglądam Wasze ogrody i wyjść z podziwu nie mogę. Sama od jakiegos czasu próbuję stworzyć miły zakątak dla mojej rodziny. Dlaczego wątek z marzeniami? Ponieważ nigdy nie przypuszczałam, że kiedyś marzenie o ogrodzie się spełni... a jednak. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona, bedziecie służyć radą i podpowiecie rozwiązania w trudnych sytuacjach.
____________________
Marzenia mogą się spełnić... potrzeba tylko czasu
Puszek 16:21, 01 maj 2015


Dołączył: 26 kwi 2015
Posty: 28
Kilka fotek rok 2013

- pierwsze nasadzenia i pierwsze ,,trupy"
kilka roślinek wypadło;-(



Później było tak:

A teraz rok 2014 wiosna


Obecnie przy tarasie nie rosną już Hosty- za gorąco było dla nich(słońce je przypalało)więc zastąpiłam je lawendą, która pieknie rośnie.


____________________
Marzenia mogą się spełnić... potrzeba tylko czasu
Puszek 19:05, 01 maj 2015


Dołączył: 26 kwi 2015
Posty: 28
A tu wybija Imperata Red Baron

Zmniejszyliśmy ogród stawiając garaż i werandę - przód

tył

Bok- weranda

Roślinik w tym roku:
Hebe, która rośnie w gruncie już 4 rok (zabrana ze starego domu)

Pierwiosnki, które kupiłam w zeszłym roku do domu a po przekwitnieciu wsadziłam do gruntu-przezimowały zobaczcie jak!

Szafirki to nowy nabytek

Posadziłam w donicach tulipany, żonkile, mieczyki i trawę turzycę buchanana (chyba tak się nazywa)


I nowy nabytek donica w której posadziłam 2 jaśminy żółte nagokwiatowe pnącze, 3 rozchodniki olbrzymie i 2 żarnowce też żółte
____________________
Marzenia mogą się spełnić... potrzeba tylko czasu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies