Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD....niekończąca się opowieść i przygoda.

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD....niekończąca się opowieść i przygoda.

omelka1 12:29, 16 mar 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
anbu napisał(a)
Agato super ta zabawka, czyli motywacja do pracy jest


Jeszcze żeby pogoda bardziej chciała współpracować.Chociaż dzisiaj nie można narzekać,słońce się pokazało.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
basia3 14:46, 16 mar 2016


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Piękne krokusy, u mnie niestety jeszcze dużo czasu do zakwitnięcia zwłaszcza po wczorajszych opadach śniegu po mrozie w nocy, jeszcze teraz gdzieniegdzie są zamarznięte kałuże. Krokusy niby rosną ale pączków jeszcze nie zauważyłam, trzymam kciuki że w ogóle zakwitną, nie mogę się doczekać.

Zabawka, tez fajowa, ja ostatnio kupiła sobie szpadel do robienia kancików i tez jestem szczęśliwa, niestety pogoda nie pozwala dokończyć kancików, robiłam podchody już kilka razy, niestety albo deszcz albo śnieg albom brak czasu, zaczyna mnie to już denerwować.
____________________
JEST DOBRZE :D
Shemsi 15:31, 16 mar 2016


Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 716
Przyszłam pomachać! Bardzo mi się podoba pomysł z kreskami kwiatowymi. Do zapisania w inspiracjach na kolejne sadzenie cebul
____________________
Weronika Oswajanie chaosu
omelka1 17:00, 16 mar 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
basia3 napisał(a)
Piękne krokusy, u mnie niestety jeszcze dużo czasu do zakwitnięcia zwłaszcza po wczorajszych opadach śniegu po mrozie w nocy, jeszcze teraz gdzieniegdzie są zamarznięte kałuże. Krokusy niby rosną ale pączków jeszcze nie zauważyłam, trzymam kciuki że w ogóle zakwitną, nie mogę się doczekać.

Zabawka, tez fajowa, ja ostatnio kupiła sobie szpadel do robienia kancików i tez jestem szczęśliwa, niestety pogoda nie pozwala dokończyć kancików, robiłam podchody już kilka razy, niestety albo deszcz albo śnieg albom brak czasu, zaczyna mnie to już denerwować.


Pogoda niby typowa dla przedwiośnia ale my ogrodomaniacy przy pierwszych przebłyskach słońca chcielibyśmy już pełną parą działać w naszych ogrodach.Chociaż są tacy jak mój sąsiad zza płota /czytaj mój tato/którzy w poniedziałek kosili trawę a dzisiaj wertykulują.
Pozdrawiam.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
omelka1 17:00, 16 mar 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Shemsi napisał(a)
Przyszłam pomachać! Bardzo mi się podoba pomysł z kreskami kwiatowymi. Do zapisania w inspiracjach na kolejne sadzenie cebul


Cieszę się że się podoba.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
adewzuol 07:53, 17 mar 2016


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
omelka1 napisał(a)
Dosadziłam jeszcze dwie hortensje Vanille Fraise i mam teraz cztery

poprawiłam jeszcze figurę mojemu ambrowcowi żeby miał tylko jedną nóżkę

a to mój klon który ma chyba 3 metry średnicy,doskonale się pod nim odpoczywa i ogląda dużą część ogrodu


Zauroczona klonem
E.
____________________
Ewelina W piaskownicy
olga80 08:11, 17 mar 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
też lubię takie ogrodowe zabawki
____________________
Teresa Moje małe królestwo
anbu 19:48, 17 mar 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Agatko ten klon powala na kolana, siedzieć pod takim to przyjemność
____________________
Ania Ogród Ani :)
basia3 22:14, 17 mar 2016


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
omelka1 napisał(a)


Pogoda niby typowa dla przedwiośnia ale my ogrodomaniacy przy pierwszych przebłyskach słońca chcielibyśmy już pełną parą działać w naszych ogrodach.Chociaż są tacy jak mój sąsiad zza płota /czytaj mój tato/którzy w poniedziałek kosili trawę a dzisiaj wertykulują.
Pozdrawiam.



hahaha mój mąż marzy o wertykulacji już miesiąc, nawet walec został zakupiony, w tym roku czeka nas ciężka walka z pędrakami, trawa odchodzi płatami, mąż cierpi oj oj
____________________
JEST DOBRZE :D
omelka1 10:08, 18 mar 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
adewzuol napisał(a)


Zauroczona klonem
E.


Sadząc go nie przypuszczałam że będzie taki dorodny.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies