Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Goniak

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Goniak

goniak 08:25, 19 paź 2011


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Elu, taki miłorząb na pniu nie zajmuje zbyt wiele miejsca więc śmiało kupuj
Pod można jeszcze cosik dosadzić
____________________
Małgosia mój zielony świat
ola 08:11, 28 paź 2011


Dołączył: 04 mar 2011
Posty: 848
Witaj Gosiu, bardzo pięknie u Ciebie, niesamowita kolekcja roślin. Jak miło spotkać tyle bratnich dusz. Moi bliscy nie podzielają moich ogrodowych pasji i uważają mnie za ciężki przypadek , który trzeba leczyć. A tu tylu tak samo zakręconych ogrodowo ludzi. Uwielbiam Was wszystkich.
____________________
Pozdrawiam Ogrodomania Oli
goniak 08:38, 28 paź 2011


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Myślę, Olu, że akurat ogrodowa choroba wychodzi nam tylko na zdrowie
No może portfel trochę cierpi ale chyba bardziej by ucierpiał na spacerach w galeriach handlowych
____________________
Małgosia mój zielony świat
ewaglen 09:07, 28 paź 2011


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Oj, tak, tak
____________________
Mój ogród - co dalej?
ola 09:31, 28 paź 2011


Dołączył: 04 mar 2011
Posty: 848
goniak napisał(a)
Myślę, Olu, że akurat ogrodowa choroba wychodzi nam tylko na zdrowie
No może portfel trochę cierpi ale chyba bardziej by ucierpiał na spacerach w galeriach handlowych


Też tak to sobie tłumaczę. Założone przez nas ogrody mogą nas przezyć, i być pamiątką po nas dla naszych dzieci. Chociaż mój mąż mi mówi, że kiedyś i tak w przyszłości zamieszkają u nas " synowe" i uznają, że się im to wszystko nie podoba i wykarczują.
____________________
Pozdrawiam Ogrodomania Oli
goniak 09:38, 28 paź 2011


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
To jakiś stereotyp myślowy mężczyzn, bo mój mówił na początku dokładnie tak samo
Teraz wspólnie prowadzimy firmę ogrodniczą realizując marzenia ogrodowe innych ludzi, tak chłopa wciągnęło
____________________
Małgosia mój zielony świat
ola 10:31, 28 paź 2011


Dołączył: 04 mar 2011
Posty: 848
Czy to znaczy,że projektujecie ogrody? O jej ale Wam zazdroszczę, nie dość,że Twoja praca zawodowa to również Twoja pasja, to jeszcze jest Was do tego dwóch. Napisz, proszę czy oboje jesteście z wykształcenia ogrodnikami, czy do tego, żeby tworzyć ogrody wystarczy może tylko pasja?
Całe życie, będę żałowała, że swoją młodość zmarnowałam na studiach ekonomicznych, muszę teraz siedzieć za biurkiem, ale gdy decydowałam się na na kierunek, architektura krajobrazu nie była jeszcze tak rozpowszechniona, w grę wchodził tylko Poznań (przeraziła mnie wtedy ta odległość od domu). A teraz obawiam się, że jestem już za stara na zmianę wykształcenia.
Pozdrawiam.
____________________
Pozdrawiam Ogrodomania Oli
ewaglen 10:44, 28 paź 2011


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Ty za stara, Olu? To chyba żart
____________________
Mój ogród - co dalej?
ola 10:49, 28 paź 2011


Dołączył: 04 mar 2011
Posty: 848
Dziekuję Ci Ewuś za komplement, ale nie kieruj się moim zdjeciem, jest zrobione jakiś czas temu.
____________________
Pozdrawiam Ogrodomania Oli
goniak 12:17, 28 paź 2011


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
ola napisał(a)
Czy to znaczy,że projektujecie ogrody? O jej ale Wam zazdroszczę, nie dość,że Twoja praca zawodowa to również Twoja pasja, to jeszcze jest Was do tego dwóch. Napisz, proszę czy oboje jesteście z wykształcenia ogrodnikami, czy do tego, żeby tworzyć ogrody wystarczy może tylko pasja?
Całe życie, będę żałowała, że swoją młodość zmarnowałam na studiach ekonomicznych, muszę teraz siedzieć za biurkiem, ale gdy decydowałam się na na kierunek, architektura krajobrazu nie była jeszcze tak rozpowszechniona, w grę wchodził tylko Poznań (przeraziła mnie wtedy ta odległość od domu). A teraz obawiam się, że jestem już za stara na zmianę wykształcenia.
Pozdrawiam.


Olu, mąż stanowi zaplecze techniczne, zajmuje się nawadnianiem, oświetleniem itp. Ja natomiast jestem ogrodnikiem z wykształcenia i od kilku lat także z zamiłowania. Żałuję, że wcześniej tyle czasu zmarnowałam siedzeniem za biurkiem ale cóż ...to se ne wrati...
Za to teraz jestem w swoim żywiole, zarówno prywatnie jak i zawodowo
____________________
Małgosia mój zielony świat
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies