Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Goniak

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Goniak

goniak 19:04, 17 lis 2012


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Gardenarium napisał(a)
Wleź na piętro i zrób zdjęcie hehe

Jutro spróbuję zrobić fotkę z pokoju syna na pięterku
____________________
Małgosia mój zielony świat
Leida 21:54, 22 lis 2012


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 346
Ale u Was pięknie przyszroniło!
Rosliny wygladają jak z bajki.

Oj Gosiaczku cieszysz się nową zabawką co? Ja jak bym taki traktorek dostała to pewnie cała pierwsza noc bym z niego nie zsiadała tylko jeździła i wypróbowywała co potrafi. Cieszyłabym się jak dziecko w sklepie z cukierkami.

A mając do dyspozycji nowe miejsce na rośliny zobacz jak się będziesz mogła rozszaleć z nowościami w przyszłym roku! Co prawda tego miejsca nie aż tak dużo jak by się wydawało na początku, jedna wyprawa do Szmitów, druga do Berlina i może się okazać, że już go będzie za mało. Ale na trochę wystarczy.

Z Anglii szukałam nazwy nie kuklika ( to pewnie ma go Iza) tylko irysa, którego podzieliłyśmy. Ale tak czy tak dziękuję za pamięć. Jak znajdziesz przy okazji to chętnie bym się dowiedziała co mamy.
____________________
Hania
hanka_andrus 11:42, 01 gru 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Co słychać w ogródku?Pozdrawiam...
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Kuklik 17:21, 02 gru 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Hej Gosiaczku, traktorek super, pięknie uporządkowałaś ten kawałek za wiatą Wiedziałam, że wymyślisz coś pasującego Jak tylko znajdę chwilkę to wpadnę zobaczyć Buziaki
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Gosiniak 11:10, 07 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Ale masz piękny ogródek, zachwyciły mnie twoje iglaki, bo ja przecież iglakowa, ale nie tylko, wszystkie roślinki takie wypasione, róże przecudnej urody, no i ta kaskada. Pokazuje więcej zdjęć. Mam też pytanko jak tam zimuje ci świerk kaukaski aurea jest przecudny. Wydaje mi się, że na jednym zdjęciu widziałam też sośnicę, jeśli się nie pomyliłam, napisz proszę czy okrywasz ją jakoś na zimę. Na świerka nie mam już miejsca, choć bardzo mi się podoba, ale sośnicę to bym sobie kupiła
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
adom1206 20:32, 07 gru 2012

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Halo Małgoś co tam u Ciebie?
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
goniak 12:40, 09 gru 2012


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Miło mi z powodu Waszych odwiedzin, pozdrawiam serdecznie
Kukliku, co słychać, JAK PIESEK ?
Czekam i czekam na Twoje odwiedziny, ale Ty pewnie zarobiona jesteś więc uzbrajam się w cierpliwość
Mam dla Ciebie domowe kiszonki (ogóreczki i kapustę ) a jak zdążysz to pokażę Ci też naszą garażową plantację boczniaka i pieczarek
Gosiniaku, świerk kaukaski zimuje bez problemu, szybko przyrasta, bardzo go lubię.
Sośnica w naszych warunkach raczej nie ma szans w gruncie, nigdy jej nie sadziłam ale widziałam przemarzniętą w innych ogródkach.

U mnie zima zagościła na dobre, mrozi ,ale na szczęście spadła z nieba biała, puchowa kołderka dla roślinek
Kilka fotek robionych z góry.












Okryłam agrowłókniną kilka swoich ulubionych roślin, które bez mojej pomocy bardzo by ucierpiały zimą, są to hortensje: kosmata i dębolistna, budleje, szydlica i róże.





____________________
Małgosia mój zielony świat
Gosiniak 12:59, 09 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Ładne te zimowe krajobrazy, wpadaj częściej.
Dzięki za radę co do sośnicy.
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
goniak 13:27, 09 gru 2012


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Nadeszła pora aby wykorzystać altanę jako typowa wiatę garżową
Bez problemu zmieściłam w niej oprócz autka typu kombi wszystkie meble ogrodowe (stoły, fotele, ławki, huśtawkę), które do tej pory sprawiały mi dużo kłopotu z zimowym przechowywaniem.
Zmieściła się też odśnieżarka, sanki dzieciaków i jeszcze coś możnaby upchnąć

____________________
Małgosia mój zielony świat
Gosiniak 14:13, 09 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Fajnie to wykombinowałaś, widać altana może mieć wiele zastosowań, w zależności od pory roku
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies