Gdzie jesteś » Forum » Tarasy i balkony » Taras z betonowymi donicami

Pokaż wątki Pokaż posty

Taras z betonowymi donicami

tina 18:15, 18 maj 2015

Dołączył: 18 maj 2015
Posty: 3
Witam, czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć czym obsadzić tzw. donice dookoła tarasu ? Na początku miałam bardzo dużo koncepcji ale im dłużej jestem na forum tym gorzej jest mi się zdecydować.
Karola 09:50, 29 maj 2015


Dołączył: 16 kwi 2013
Posty: 45
Witaj Tino,
może wrzuć tu zdjęcie tarasu i widoku z niego.- będzie łatwiej sobie coś wyobrazić i dać dobry pomysł Jak kwitnący taras to może lawendę i róże a jak zimozielony to może bukszpany. Czekam na fotkę i preferencje
____________________
Ogród Karoli
tina 16:25, 29 maj 2015

Dołączył: 18 maj 2015
Posty: 3
Witam Karola, dzięki że chcesz pomóc zamiast donic jednak zdecydowaliśmy się na zrobienie obwódki z betonowej palisady. Troszkę myślałam o lawendzie i ziołach ale chyba zasadze je tuż obok (2 zdjęcie). Natomiast tu dookoła tarasu myślałam albo o berberysach i jakiś roślinach płożących albo o czymś ładnie kwitnącym. Może coś doradzisz???
zbyszek67 13:16, 25 cze 2015

Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 5
Może powinnaś zastanowić się też nad wyższymi roślinkami, które rzucałyby trochę cienia i chroniły przed wzrokiem wścibskich sąsiadów? Moja żona na pewno postawiła by na krzewy różane
tina 19:43, 25 cze 2015

Dołączył: 18 maj 2015
Posty: 3
Ja też bardzo lubie róże, różanecziki tylko że przy tarasie myślałam o czymś co będzie ładnie wyglądało caly rok, może macie jakieś propozycje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies