Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Magdaleny moja Ogrodowa terapia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Magdaleny moja Ogrodowa terapia

madzia_mat 13:14, 07 cze 2015


Dołączył: 11 lut 2015
Posty: 5

Witam wszystkich.
Wreszcie znalazłam trochę czasu aby przedstawić się i pokazać swój ogród.
Prywatnie jestem mamą 3 dzieci i choć z wykształcenia jestem ogrodnikiem to tak naprawdę ogrodnictwa uczę się dopiero teraz. Od dwóch lat jestem posiadaczka własnego 1000 metrowego skrawka ziemi. I właśnie dopiero teraz zweryfikowałam swoja wiedzę o ogrodach, okazuje się bowiem że nawet studia nie nauczyły mnie tyle ile praca i doświadczenia zdobyte u siebie.
Zdaję sobie sprawę z tego, że pewnie jest tu u mnie wiele błędów i rzeczy do poprawy, ale pokornie się uczę i zdobywam nowe doświadczenia.
chętnie też korzystam z porad i opinii innych bardziej doświadczonych ogrodników.
Mój ogród jest raczej ogrodem kolekcjonerskim, gdyż niestety ciężko jest mi się oprzeć pokusie kupowania kolejnych nowych gatunków czy odmian i sprawdzania ich u siebie. Postaram się na bieżąco pokazywać te bardziej ciekawe gatunki i odmiany.
A na razie zapraszam na krótki "spacer" po moim ogródku
____________________
madzia_mat 13:20, 07 cze 2015


Dołączył: 11 lut 2015
Posty: 5









____________________
Magda70 15:46, 25 cze 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ooo jesteś ze Słupska witaj
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
madzia_mat 19:19, 07 lip 2015


Dołączył: 11 lut 2015
Posty: 5
Madziu tak naprawdę to z Siemianic i o ile się nie mylę Ty chyba też...?
____________________
madzia_mat 23:00, 15 lip 2015


Dołączył: 11 lut 2015
Posty: 5


____________________
madzia_mat 23:01, 15 lip 2015


Dołączył: 11 lut 2015
Posty: 5
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies