Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Janeczki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Janeczki

Maszaa 23:11, 01 lip 2015

Dołączył: 27 cze 2015
Posty: 14
Coś zżarło w nocy moje dwie sałaty. Wieczorem kiedy podlewałam wygladały bardzo dobrze a rano były w strzępach. Wiecie co to może być za zwierze? Przecież ślimaki by czegos takiego nie zrobiły...



____________________
Maria Ogród Janeczki
Maszaa 23:15, 01 lip 2015

Dołączył: 27 cze 2015
Posty: 14
Przesadziłam dziś Variegaty (plus jednego miskanta) do nowej ziemi workowej. Zobaczymy może w koncu cos rusza. Wrzucam zdjecie tuz po przesadzeniu zeby potem moc porownac.



Plan na ratunek porzeczkom i bergeniom to ściółkowanie. Musze sie jeszcze dokształcić z tego tematu ale pierwsze co znalazłam to, ze do porzeczek najlepiej nadaje się kora odkwaszona.
____________________
Maria Ogród Janeczki
Maszaa 23:22, 01 lip 2015

Dołączył: 27 cze 2015
Posty: 14
Nie mogę edytować pierwszych postów to jeszcze tu dorzuce znalezione zdjecie jak wyglądał ogród przed sezonem. Sprobuję złapać jutro podobny kadr jak wygląda teraz.

____________________
Maria Ogród Janeczki
Maszaa 11:04, 02 lip 2015

Dołączył: 27 cze 2015
Posty: 14
Tajemniczy zwierz nadal atakuje, dzis rano wykopana jedna Variegata i porozrzucana wszedzie ziemia... Podejzewalabym jakiegoś kota ale koty chyba nie jedza salaty.
____________________
Maria Ogród Janeczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies