Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Skrawek raju na ziemi... działka na stepie

Pokaż wątki Pokaż posty

Skrawek raju na ziemi... działka na stepie

Dominika11 07:33, 10 wrz 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
domek fajny okna nie odpuszczaj

ciekawa jestem nowej rabaty
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Hana75 14:35, 10 wrz 2015


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 618
Dominika11 napisał(a)
domek fajny okna nie odpuszczaj

ciekawa jestem nowej rabaty


Wreszcie dziś zadzwonili - przyjadą w sobotę,
o której .... nie bardzo wiedzą "około południa"
Ja nie odpuszczam, oni też bo nie dostali ponad tysiąca złotych- to im teraz zależy.
Chcieli byśmy zapłacili im i potrącili sobie 500 zł. Mąż się bał, że by sobie odpuścili oni i powiedział, że nie zapłaci trzeciej raty dopóki nie będzie miał całości. To był dobry pomysł
Tylko mi spaprają sobotę, mieliśmy iść na imprezkę urodzinową na 16-stą,
a nie wiadomo kiedy panowie przyjadą i wyjadą.
____________________
Hania - Skrawek raju na ziemi... działka na stepie
Dominika11 14:43, 10 wrz 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
ja to bym za takie przejścia potrąciła te 500 zł w ramach rekompensaty
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Hana75 23:19, 10 wrz 2015


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 618
Dominika11 napisał(a)
ja to bym za takie przejścia potrąciła te 500 zł w ramach rekompensaty

A to dobry pomysł. Tylko pewnie nie da się Przyjdą pracownicy, nie właściciel. Nie będzie z kim się targować.
____________________
Hania - Skrawek raju na ziemi... działka na stepie
Hana75 23:27, 10 wrz 2015


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 618
Dziś był pierwszy dzień bez deszczu i chłodu. Nawet ładnie słonko świeciło. O 16.00 pojechałam na działkę. Robilam rabatkę pod róże. Przerzucilam prawie caly kompost na nią. Posadzilam róże. Skończyłam o 20 stej bo zrobiło się ciemno. Padam. Koszmarnie bolą mnie plecy. Tyle kilogramów przerzuciłam. Niezła siłownia .
____________________
Hania - Skrawek raju na ziemi... działka na stepie
Dominika11 07:21, 11 wrz 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Hana75 napisał(a)

A to dobry pomysł. Tylko pewnie nie da się Przyjdą pracownicy, nie właściciel. Nie będzie z kim się targować.


to się targuj z szefem, nawet o parę groszy, każda 100,00 się liczy
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Hana75 20:16, 13 wrz 2015


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 618
Dominika11 napisał(a)


to się targuj z szefem, nawet o parę groszy, każda 100,00 się liczy

Aj, dopadło mnie choróbsko i zalegam w łóżku. Dopiero wieczorem przestała mnie boleć głowa i wzięłam laptopa. Strasznie jestem pociągająca... i mam zapalenie krtani.
Późno wieczorem przyjechali panowie od domku (razem z szefem, młodym, około 30-stki), w ciągu pół godziny wycieli dziurę w ścianie i wstawili okno. Niestety mój mąż nawet "przepraszam", za ich niedopatrzenie i jego zmarnowany czas nie usłyszał
Dominiko, gdyby nie choroba to ja bym faktycznie się targowała nawet o stówkę (już bym sobie np. 3 hortki kupiła).
Domek ma trzy sęki nie zabezpieczone tzn.są dziury 1 cm i jedna deska jest zbyt mocno wystrugana (inna niż wszystkie). Jednak mimo to, ładnie się prezentuje. Mąż był dziś z córką na działce i mówił mi, że sąsiedzi bardzo chwalili domek.

Szkoda, że nie mogłam dziś tam jechać
____________________
Hania - Skrawek raju na ziemi... działka na stepie
Dominika11 20:57, 13 wrz 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Najważniejsze, że jesteście zadowoleni, no i podoba się innym
A pojechać jeszcze zdążysz
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Hana75 22:49, 13 wrz 2015


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 618
Dominika11 napisał(a)
Najważniejsze, że jesteście zadowoleni, no i podoba się innym
A pojechać jeszcze zdążysz

Masz rację najważniejsze byśmy byli zadowoleni
W sumie w życiu o to chodzi, by sobie sprawiać przyjemności
(oczywiście nie kosztem innych ludzi, bo wtedy ta przyjemność już tak nie smakuje...)
Mam nadzieję, że będzie nam długo służył.
Idę spać po już padam. Jutro trzeba wstać do pracy. Mam nadzieję, że rano będę czuła się lepiej. Pozdrawiam wszystkich, miłego tygodnia pracy.
____________________
Hania - Skrawek raju na ziemi... działka na stepie
anabuko1 14:04, 14 wrz 2015


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Hana75 napisał(a)

Aj, dopadło mnie choróbsko i zalegam w łóżku. Dopiero wieczorem przestała mnie boleć głowa i wzięłam laptopa. Strasznie jestem pociągająca... i mam zapalenie krtani.
Późno wieczorem przyjechali panowie od domku (razem z szefem, młodym, około 30-stki), w ciągu pół godziny wycieli dziurę w ścianie i wstawili okno. Niestety mój mąż nawet "przepraszam", za ich niedopatrzenie i jego zmarnowany czas nie usłyszał
Dominiko, gdyby nie choroba to ja bym faktycznie się targowała nawet o stówkę (już bym sobie np. 3 hortki kupiła).
Domek ma trzy sęki nie zabezpieczone tzn.są dziury 1 cm i jedna deska jest zbyt mocno wystrugana (inna niż wszystkie). Jednak mimo to, ładnie się prezentuje. Mąż był dziś z córką na działce i mówił mi, że sąsiedzi bardzo chwalili domek.

Szkoda, że nie mogłam dziś tam jechać

Oj, współczuję c.Choróbska to złw rzecz,ale zawsze przychodzą w nieodpowiednim monnecie.
Zdrowiej i nie daj się,Bo pogoda poprawiła się i ładnie, przyjemnie jest
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies