Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje małe królestwo

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje małe królestwo

olga80 16:01, 14 sie 2015


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Iwonko musze włączyć myślenie, ale się udało serdecznie dziękuje za pomoc
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Iwk4 16:05, 14 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Pierwsze koty za płoty
Nie masz pojęcia, jak ja byłam stremowana pierwszymi postami. Wszystkiego się nauczysz małymi kroczkami.
____________________
Ogródek Iwony II
olga80 16:16, 14 sie 2015


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
kolejna trafna uwaga, zauwazyłam to teraz, róży niestety nazwy nie znam, ale muszę się przyznać, że najpiękniesze róże kupiłam w markecie B za 5,99zł, na wiosnę kupiłam 5 róż w szkółce, ale one nie kwitną i chce się ich pozbyć może przesadze gdzieć w zakatek albo dojdą do siebie , albo czeka je kompostownik,
pochwalić się mogę jeszcze





kwitną już od czerwca i zachwycają swoim urokiem
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Iwk4 16:22, 14 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ja też mam róże, które słabo kwitną. Wysadziłam je w doniczki z rabaty, podlewam, a one się starają sprostać moim wymaganiom. A ja nie mam pomysłu, gdzie je przesadzić. Wniosek - nie kupować pochopnie, tylko sprawdzone egzemplarze, jak ma się mało miejsca

Dwie pionowe fotki wystarczy oddzielić spacją, wtedy znajdą się ładnie obok siebie
____________________
Ogródek Iwony II
olga80 16:48, 14 sie 2015


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
to jest miejsce do zagospodarowania na już, zakupiłam tam 2 berberysy żółte bedą kulki, i są 3 bukszpany też do zrobienia w kulki do tego kostrzewa, 3 sztuki ale spokojnie podziele każdą doniczkę na 2 sadzonki





rabata ma być wyżwirkowana, proszę o jakieś rady sugestje, jest to miejsce problemowe, bo w sąsiectwie sa duże świerki, przeciagi no i piesek lubi tam wtargnać, od wiosny planuje tam stawiać donicę z kwiatami co o tym myslicie?
____________________
Teresa Moje małe królestwo
agnieszka_m 21:42, 14 sie 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Witam Cię Olgo widzę że masz dużo zapału do tworzenia własnego zakątka trzymam kciuki będę podglądać
____________________
Mój mały ogródeczek :).
GorAna 10:04, 15 sie 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Witam bliską sasiadkę
Co to za krzew rośnie w rogu?
Jak radata usytułowana jest względem domu?
Czy chcesz, żeby ta rabata była dla wjeżdżajacych, czy dla Ciebie jak jesteś w ogrodzie?
Daj trochę większą perspektywe
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
olga80 14:21, 15 sie 2015


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
w rogu jest róża i ona ma tam zostać bo pięknie wita gości, długo i obficie kwitnie, ona jest przy wjeździe zaraz przy siatce , obok są stare świerki które muszą zostać bo są ochroną dachu przed wiatrami a u nas taki tunel wietrzy akurat jest
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Ewik 23:25, 15 sie 2015


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Również i ja przyszłam sie przywitać Zaczyna sie fajny ogród tworzyć
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
omelka1 07:52, 16 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
olga80 napisał(a)
to jest miejsce do zagospodarowania na już, zakupiłam tam 2 berberysy żółte bedą kulki, i są 3 bukszpany też do zrobienia w kulki do tego kostrzewa, 3 sztuki ale spokojnie podziele każdą doniczkę na 2 sadzonki





rabata ma być wyżwirkowana, proszę o jakieś rady sugestje, jest to miejsce problemowe, bo w sąsiectwie sa duże świerki, przeciagi no i piesek lubi tam wtargnać, od wiosny planuje tam stawiać donicę z kwiatami co o tym myslicie?


Witam.
Nie myślałaś o posadzeniu przy płocie jakiegoś szpaleru który wysłoni cię od sąsiada tylko rabatę trzeba by wtedy trochę poszerzyć.Swierki można podciąć od dołu żeby doświetlić to miejsce.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies