Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Katkak 13:41, 15 paź 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewuniu cisy śliczne i konkretne . Ale ja bym zrobiła tak jam Irenka radzi .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Flower1 15:08, 15 paź 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Anda napisał(a)
To są moje nowe cisy



Wg mnie są ładne, ale to moje pierwsze, więc się nie znam.

Zastanawiam się co im posadzić w nogach. Czy jeśli im dosadzę kocimiętkę to nie stracą igieł tam na dole?

Piękne cisy, bardzo lubię.Czy lubią być obsadzane nie wiem, czy to cis fastigiata?
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
anna_t 16:24, 15 paź 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
moim zdaniem duet idealny
https://pl.pinterest.com/pin/318489004879539176/
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Anda 16:56, 15 paź 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33775
Basilikum napisał(a)
Piekne okazy posadzilas fajnie to wyglada dobr wybor


Dzieki Iza

Madzenka napisał(a)
Piękne cisy posadziłaś.
Jak masz ochotę na te kocimietke to sadź, przecież jak ci sie znudzi albo będzie zarastać cisy to wykopiesz tylko kocimietka chyba nie lubi nadmiaru wody a cisy bez wody będa gubić igły.


Coraz bardziej skłaniam się ku tej opcji. Może nie będzie tak źle z tą wodą, będę starała się lać tylko w nogi cisów.

Milka napisał(a)

Piękne okazy ja bym jeszcze z przodu ciut więcej darni zerwała i dałabym tam hakonki i pomiędzy tę twoją kocimietkę


Darni już nie chcę zrywać, bo dzieciaki nie będą miały miejsca na bieganie dookoła drabinek. Hakone tam nie da rady, bo to miejsce bardzo nasłonecznione. Myślę nad jakimś pnączem na siatkę, ew. trzcinnikiem Overdam może?


Ewik napisał(a)
Poszłam rano zobaczyć mojego cisa , który rośnie obok kocimietki six hall ,( mam ich kilka rozrzuconych na rabatach ) odległość ok 30 40 cm i jest ok , nie lysieje a pędy kocimietki trochę go dotykają.


O to super wiadomość Czyli dosadzam moją niską kocimiętkę pomiędzy cisy

Katkak napisał(a)
Ewuniu cisy śliczne i konkretne . Ale ja bym zrobiła tak jam Irenka radzi .


Dzięki Kasiu Mi też się hakone podoba, ale ona tam nie da rady, tam jest bardzo słonecznie.

Flower1 napisał(a)

Piękne cisy, bardzo lubię.Czy lubią być obsadzane nie wiem, czy to cis fastigiata?


To jest Fastigiata Robusta

anna_t napisał(a)
moim zdaniem duet idealny
https://pl.pinterest.com/pin/318489004879539176/


Będzie kocimiętka

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 17:48, 15 paź 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33775
Przed domem mam trochę jesieni w donicach

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 17:53, 15 paź 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33775
Ogólnie to nudy u mnie, jak zwykle Trochę róż jeszcze kwitnie.
Summer Song teraz i 2 tygodnie temu
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 17:56, 15 paź 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33775
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Makao_J 17:57, 15 paź 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
No to ja jestem ciekawa co posadzisz w nogi cisów. Też mam taki szpaler przy tarasie i na razie wsadziłam białe jeżówki i wrzosy żeby jesienią było kolorowo. Nadal jednak szukam czegoś co do sierpnia będzie zdobiło.
Ta kocimiętka niska całkiem fajna. A koty nie kręcą się przy niej???
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Anda 17:57, 15 paź 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33775
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 18:00, 15 paź 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33775
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies