Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pilnie potrzebny!!

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pilnie potrzebny!!

MonikaB 14:41, 16 sie 2015


Dołączył: 29 kwi 2015
Posty: 2

Witam wszystkich obywateli Ogrodowiska!
Od dłuższego czasu obserwuje wasze poczynaiania na tej stronie i jestem oczarowana. Wasze ogrody są doskonałe. Gratuluje!! I sama postanowilam dołączyć do was i zacząć swoje doświadczenia z ogrodem. Liczę na wasze doświadczenie, porady, uwagi i takie tam...
____________________
Monika http://www.ogrodowisko.pl/watek/6073-ogrod-pilnie-potrzebny
Efffa 15:26, 16 sie 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Witaj Monika! A napisz cos o swoim ogrodzie, jaki styl lubisz, jakie rośliny?
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
waldek727 16:01, 16 sie 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Na wstępie Moniko witam Cię na ,,Ogrodowisku" i napiszę krótko.
Postaraj się tworzyć ogród w stylu odpowiednim do ogrodzenia i elewacji domu.
Ggabiony proponuję Ci obsadzić w pewnych odległościach pnączami typu bluszcz, hortensja, miesięcznik dahurski, przywarka japońska, kokornak czy winobluszcz trójlistkowy.
Wydaje mi się również, że ładnym elementem na tle szarego kamiennego ogrodzenia byłaby
kalina hordowina ,,Variegatum" posadzona np. w każdym narożniku.
Pozdrawiam
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Karol99 16:24, 16 sie 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Witaj. Bardzo ładne gabiony.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
MonikaB 22:41, 17 sie 2015


Dołączył: 29 kwi 2015
Posty: 2
Miło, ze tak szybko się odzywacie dziękuje
W zakładaniu i prowadzeniu ogrodu jestem "zielona" - to ma być mój pierwszy ogród i strasznie się tym denerwuje. Ciągle mi się coś innego podoba i nie mogę się zdecydować co i gdzie powinnam posadzić. Co do inspiracji to moim nr jeden jest ogród Sylwi i chyba kazdy na "Ogrodowisku" wie który to ogródek- jest poprostu rewelacyjny. I nie mogę zapomnieś o bezcennych radach Pani Danusi i jej cudnym ogrodzie.
W swoim ogródku na pewno posadzę kule cisowe, kule i stożki z bukszpanu, cisy, żórawki i różne trawy ozdobne.
Nie chcę sadzić dużo wysokich roślin typu tuje bo mam ogrodzenie, które już mnie "osłania" przed obcymi
____________________
Monika http://www.ogrodowisko.pl/watek/6073-ogrod-pilnie-potrzebny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies