Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Haiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Haiki

haika 10:57, 26 sie 2011


Dołączył: 11 kwi 2011
Posty: 248
Bogda,
Nie polecam piesek jest niesforny, cały czas jest za Tobą, przed Tobą,pod nogami, kopie doły, zjada cebulki tulipanowe, leży w błocie i kałużach jak tylko jakieś są w zasięgu, pcha się do domu, jedzenie dla niej to cel życia,a człowiek z jedzeniem w ręku to król, lub ofiara o ile to dziecko
Wcześniej miałam przez 10 lat sukę rotthweilerkę i to był zupełnie inny temperament - spokojny, ułożony pies. Ta ma dopiero 3 lata, więc może jeszcze jej przejdzie to szaleństwo
____________________
Haika
anula_wn 11:19, 26 sie 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Haika, piękne zmiany ! super wyszło tylko ja bym dosadziła więcej tych wrzośćców (czy wrzosów?) jeszcze z przodu i po lewej i usunęłabym ten jałowiec (?) Poza tym eleganckie masz teraz wejście! super.
Co do piesków...to już wiem dlaczego wolę koty
____________________
anula mój mały raj na ziemi
haika 11:30, 26 sie 2011


Dołączył: 11 kwi 2011
Posty: 248
Anula, Nie pozostaje mi nic innego jak dziś w drodze z pracy przejechać przez ogrodniczy i jutro od rana kopanie
____________________
Haika
anula_wn 11:40, 26 sie 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
koniecznie
____________________
anula mój mały raj na ziemi
haika 11:40, 26 sie 2011


Dołączył: 11 kwi 2011
Posty: 248
No i muszę wymienić obrzeże i cały czas chodzą za mną Cunningham White, gdyby tak podsadzić nimi thuje w linii prostej z trzmielinami, a miniatury iglaków w inne miejsce lub w pierwszej linii. Tylko nie wiem czy im orzech nie będzie szkodził.

____________________
Haika
haika 11:41, 26 sie 2011


Dołączył: 11 kwi 2011
Posty: 248
Tak czy siak wizyta w ogrodniczym dziś obowiązkowa
____________________
Haika
anula_wn 11:42, 26 sie 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
a to za trzmielinką, a przed kamieniami (zdj.1) to jest jałowiec?
ja bym nie przesadzała z ilością roslin...te miniatury iglaków gdzies w jedno miejsce może daj?
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 11:45, 26 sie 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
wiesz, możesz dac rododendrony pod tuje (tylko one urosną...duże...), pod nie żurawki, a z przodu podwójny szpaler z wrzośćców- ale daj więcej w lewo moim zdaniem....
____________________
anula mój mały raj na ziemi
haika 11:58, 26 sie 2011


Dołączył: 11 kwi 2011
Posty: 248
Tak, to jest jałowiec i jak widać jest tam kilka różnych miniaturek na dalszym planie, taki pomysł na miejsce miałam 2-3 lata temu , ale teraz to się zmieniło
____________________
Haika
justi 14:51, 26 sie 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
haika napisał(a)
Bogda,
Nie polecam piesek jest niesforny, cały czas jest za Tobą, przed Tobą,pod nogami, kopie doły, zjada cebulki tulipanowe, leży w błocie i kałużach jak tylko jakieś są w zasięgu, pcha się do domu, jedzenie dla niej to cel życia,a człowiek z jedzeniem w ręku to król, lub ofiara o ile to dziecko
Wcześniej miałam przez 10 lat sukę rotthweilerkę i to był zupełnie inny temperament - spokojny, ułożony pies. Ta ma dopiero 3 lata, więc może jeszcze jej przejdzie to szaleństwo


A ja polecam! Uwielbiam tą rasę, idealny kompan dla dzieciaków, a Bogda ma maluchy. Moja sunia ma już 6 lat, kopała trochę i owszem, cebulek jednak nie zjadała. Chyba trochę wyrastają te pieski z młodzieńczych szaleństw. Najlepiej nie ulegać jej błagającym oczom. Tresować od małego szczeniaka. Uwielbiam jak się wpycha na kolana i chrapie... Mąż chciał kupić jeszcze drugiego labka właśnie czekoladowego, ale powiedziałam, że się zgodzę jak będzie pomagał w sprzątaniu wypadającej sierści ... odpuścił
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies