Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Cioci cz. 3

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Cioci cz. 3

Ewa777 20:14, 29 mar 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
My zabieramy się za trawnik w sobotę - wypożyczamy sprzęt
Jedziemy też obejrzeć kamienie dla nas wybrane
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Tusiala 10:07, 30 mar 2017


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Martuś a gdzie Ty się podziewałaś?Miło że jesteś


Głównie dziećmi się zajmowałam i zaległościami w pracy po macierzyńskim. Ale teraz wyrobiona i wreszcie mogę troszkę działać, zaglądać, czytać i pisać tu i tam.....
Kasik 10:26, 30 mar 2017


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Wydaje mi się, że tu zamiast tego kamyka Jak myślisz? Bo u Ciebie przy mostku za dużo by było. Ale nie namawiam.

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
BASIA8 10:44, 30 mar 2017


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Fortune'a 'Canadale Gold'


Hej Gosieńko Dziękuję za informacje. Focie będą w weekend mam nadzieję że coś popracuję z Mikolasiem. Moja trzmielina kiepsko bardzo wygląda po zimie. okryłam ja włókniną i nic to nie dało . czy okryta czy nie to kiepsko wygląda. Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Gocha 11:02, 30 mar 2017


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Gosiu jaki śliczny zielony trawniczek u Ciebie. My niestety nie zajmiemy się znowu w tym roku trawnikiem bo niewiele jeszcze zrobione mam w ogrodzie. Może przyjdą w końcu takie lata że rabaty jakoś szybko się oporządzi i bedziemy pielęgnować trawnik. A na razie to pełno kopców kreta na nim i nic na nie nie pomaga. Ale trawniczkami to się będę zachwycać w cudzych ogrodach Buziaczki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
ewa004 18:56, 30 mar 2017


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Gosiaczku wiesz ze jestem wielka fanka Twojego ogrodu i podziwiam że na tak małej przestrzeni zrobiłas takie cuda .Ale jak patrze na to zdjęcie powyżej to wydaje mi sie (ale błagam to nie złosliwośc ) że ja bym te linie złagodziła tzn te brzuszki na tej rabacie .Wszystko mi sie podoba ale nie linia tej rabaty .Ja bym tu widziała delikatne fale .
Nie znam się i dlatego proszę potraktuj to jako moje i tylko moje zdanie
Mam nadzieje że się nie obrazisz
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
malgorzata_s... 20:37, 30 mar 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Ewa777 napisał(a)
My zabieramy się za trawnik w sobotę - wypożyczamy sprzęt
Jedziemy też obejrzeć kamienie dla nas wybrane


Wasz trawnik gęsty to sprzęt potrzebny.Na mój grabki starczą
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 20:40, 30 mar 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Tusiala napisał(a)


Głównie dziećmi się zajmowałam i zaległościami w pracy po macierzyńskim. Ale teraz wyrobiona i wreszcie mogę troszkę działać, zaglądać, czytać i pisać tu i tam.....


Dzieci najważniejszeOgród zaczeka a dzieci rosną i każdej chwili bez nich szkoda
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 20:41, 30 mar 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
BASIA8 napisał(a)


Hej Gosieńko Dziękuję za informacje. Focie będą w weekend mam nadzieję że coś popracuję z Mikolasiem. Moja trzmielina kiepsko bardzo wygląda po zimie. okryłam ja włókniną i nic to nie dało . czy okryta czy nie to kiepsko wygląda. Pozdrawiam.


Basiu trzmielina da radę, wypuści młode listki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 20:43, 30 mar 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Gocha napisał(a)
Gosiu jaki śliczny zielony trawniczek u Ciebie. My niestety nie zajmiemy się znowu w tym roku trawnikiem bo niewiele jeszcze zrobione mam w ogrodzie. Może przyjdą w końcu takie lata że rabaty jakoś szybko się oporządzi i bedziemy pielęgnować trawnik. A na razie to pełno kopców kreta na nim i nic na nie nie pomaga. Ale trawniczkami to się będę zachwycać w cudzych ogrodach Buziaczki


Jak rabaty bogate to na trawnik się nie patrzy. Zresztą teraz może i kiepski ale zaraz się zazieleni i niedoskonałości znikną
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies