Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Rumianka 15:24, 30 mar 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10342
Alija napisał(a)


Wspaniałe zakupy, lubię takie. Pięknie wszystko kwitnie u Ciebie, a białe pierwiosnki są zachwycające.
Tylko ten śnieg niepotrzebny, chociaż gdyby był przymrozek to zawsze trochę ochroni roślinki.

Snieg już prawie stopniał, dobrze, że chociaż trochę wilgoci dostała ziemia, bo bardzo sucho...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 15:27, 30 mar 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10342
Basieksp napisał(a)
Zgadzam się z Alicją, a może i trochę wilgoci z tego będzie, bo u nas zimno się zrobiło a deszczu nie widać, sucho się robi coraz bardziej

Już się cieszyłam, gdy w ostatnich prognozach pogody zapowiadali opady deszczu, ale stało się inaczej, odrobina sniegu nie zapewni roślinom tyle wilgoci ile potrzebują...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 15:39, 30 mar 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10342
Dziś udało mi się kupić 15 hiacyntów za 15 zeta, co prawda już przekwitających, ale chodziło mi o cebulki...2 białe, 3 niebieskie i 10 różowych...

oraz za 17 zł kupiłam azalię japońską...z pąkiem, więc kolor ten co na kartce...


____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Magara 22:37, 30 mar 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6953
Elisa, u mnie też posypało śniegiem ale tyle co kot napłakał. A odnośnie kotka - dajcie mu czas, on sam będzie wiedział kiedy Wam na kolana wskoczyć Koty są mądre
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Milka 16:16, 31 mar 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Fajne i tanie hiacynty, tez lubie takie gotowce
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Basieksp 20:43, 31 mar 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10449
Fajne zakupy ale będzie piękny zapach
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rumianka 15:49, 01 kwi 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10342
Milka napisał(a)
Fajne i tanie hiacynty, tez lubie takie gotowce

Takie rosliny zawsze najbardziej się odwdzięczają...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 15:50, 01 kwi 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10342
Basieksp napisał(a)
Fajne zakupy ale będzie piękny zapach

W takiej masie zapach jest rzeczywiscie cudowny...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 16:00, 01 kwi 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10342
Magara napisał(a)
Elisa, odnośnie kotka - dajcie mu czas, on sam będzie wiedział kiedy Wam na kolana wskoczyć Koty są mądre


No właśnie...już nie doczekamy takiego momentu, ponieważ wczoraj rano znaleźliśmy kotka leżącego na ulicy. Zginął pewnie pod kołami samochodu...Myślimy, że to ten "nasz" czarnek, ponieważ nie pojawił się już do miski, ani wczoraj ani dzisiaj, na fotelu w patio też już się nie wyleguje... Szkoda wielka i serce pęka, że taki młodziutki i nawet nie zaznał głaskania, bo taki płochliwy. Karmiliśmy go przez pół roku i zdążyliśmy się przyzwyczaić do jego obecności w naszym ogrodzie, a teraz od razu pustka. Chyba z 20 razy chodziłam po ogrodzie i sprawdzałam czy wrócił, niestety nigdzie go nie znalazłam...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 16:05, 01 kwi 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10342
Wczoraj eM zrobił 4 skrzynię na warzywka... Na trawie karton, po bokach folia, żeby ziemia nie wysypywała się na dole, bo skrzynia na rogach postawiona na kostkach brukowych
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies