Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Miejski ogród w wersji mini

Pokaż wątki Pokaż posty

Miejski ogród w wersji mini

kaz742011 20:53, 20 sty 2017


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Basilikum napisał(a)
ale fajnie super sie to miejsce zmienilo nawet pod siegiem wyglada swietnie
ale najbardziej podoba mi sie w tym momencie



Mnie też. Tęsknię za latem. Zimy wybitnie nie lubię. Ale ja jestem w lecie urodzona to nie ma się co dziwić.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
kaz742011 20:55, 20 sty 2017


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Nett napisał(a)
Jej, ale zmiana! Marzę żeby i u mnie kiedyś było tak pięknie. Naprawdę super!


Będzie. Sama nie będziesz wiedziała kiedy to się stanie. Ten rok tak szybko minął. Na szczęście mam zdjęcia na których widać jak wyglądały poszczególne miejsca przed i po.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Basilikum 21:28, 20 sty 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ja tez letnia jetem czyli garaca hihi
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
kaz742011 21:35, 20 sty 2017


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Basilikum napisał(a)
ja tez letnia jetem czyli garaca hihi



A przyznaj się jaki miesiąc bo ja lipiec czyli mój ulubiony. I czy ty też zimy nie lubisz? Na nartach biegasz to chyba jednak nie jest tak źle. Ja sportów zimowych nie uprawiam żadnych. No chyba że jazdę na butach jak idę moją dróżką osiedlową, bo jej nikt nigdy nie posypuje piaskiem. Ostatnio zaliczyłam glebę ale na szczęście upadłam na najbardziej miękką część ciała i nic wielkiego się nie stało. Ale lodowisko mieliśmy niezłe.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Basilikum 21:41, 20 sty 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
a to ja nastepny i tez mj ulubiony na nartach nie biegam, jak juz to bez. Mamy jakies biegowki na strychu ale nie mielismy jeszcze okazji ich wyprobowac.
Ze sportow to glownie bieganie i lazenie z kijami. Czasami na rowerze pojezdzimy
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Nett 21:44, 20 sty 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
kaz742011 napisał(a)


Będzie. Sama nie będziesz wiedziała kiedy to się stanie. Ten rok tak szybko minął. Na szczęście mam zdjęcia na których widać jak wyglądały poszczególne miejsca przed i po.

Uwielbiam takie zdjecia. Jak masz więcej, to wstawiaj!
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
kaz742011 21:50, 20 sty 2017


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Basilikum napisał(a)
a to ja nastepny i tez mj ulubiony na nartach nie biegam, jak juz to bez. Mamy jakies biegowki na strychu ale nie mielismy jeszcze okazji ich wyprobowac.
Ze sportow to glownie bieganie i lazenie z kijami. Czasami na rowerze pojezdzimy


A ja do biegania nie mogę się jakoś przekonać. Moja sąsiadka biega codziennie więc miałabym z kim ale zupełnie tego nie czuję. Rower to i owszem ale też nie za często, bo mnie bolą kolana. Więc żeby się tak całkiem nie rozleniwić chodzę 3 razy w tygodniu na zajęcia do fitness klubu.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
asiak 21:50, 20 sty 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Witam Cię Kasiu
Moja wiedza ogrodnicza, też mizerna witaj w klubie
Ale uczę się, uczę od najlepszych...
____________________
AsiaDziałeczka Asi
kaz742011 21:53, 20 sty 2017


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Nett napisał(a)

Uwielbiam takie zdjecia. Jak masz więcej, to wstawiaj!


Coś tam może znajdę ale ogród w fazie tworzenia to nie wszystkie miejsca nadają się do pokazania. Postaram się jeszcze wstawić zmiany jakie w ciągu roku zaszły na rabacie która jest na wprost tarasu.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
kaz742011 21:56, 20 sty 2017


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
asiak napisał(a)
Witam Cię Kasiu
Moja wiedza ogrodnicza, też mizerna witaj w klubie
Ale uczę się, uczę od najlepszych...


Witaj Asiu.
Ja też garściami czerpię wiedzę od tych którzy o ogrodnictwie wiedzą już wszystko.
Ale najważniejsze że jest chęć aby się uczyć a skoro można od najlepszych to mus korzystać.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies