Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek na Agrestowej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek na Agrestowej

AsiaK_Z 15:13, 17 lut 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Hej Karolino Jakie plany masz na wiosnę? Miłego dnia
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
oKarolina 20:50, 11 maj 2016


Dołączył: 03 sty 2016
Posty: 49
Witam forumowiczów po dłuuuugiej zimowej przerwie. Zahibernowałam się strasznie. Tak naprawdę to w ogrodzie działam już od pierwszych dni kwietnia, ale mam tyle obowiązków zawodowych i domowych, że nie miałam czasu robić zdjęć i zaglądać na forum. Mam nadzieję, że sympatyczne osoby które powitały mnie w styczniu na forum czasami będą jeszcze do mnie zaglądać. Ale od początku. W kwietniu zakupiłam wertykulator i straszliwie przeczasałam mój trawnik. Wiedziałam ze będzie dużo suchej trawy ale tyle taczek? Do tej pory wygrabiałam suchą trawę grabiami, ale pracy dużo i efekt mizerny. Uzupełniłam puste place ziemią i zrobiłam dosiewkę trawy. Nawóz oczywiście też. Kupiłam trochę roślinek, ale raczej bardzo oszczędnie Teraz trochę zdjęć kiedy jeszcze nie miałam żółtej inwazji mleczy. [img s
____________________
Karolina: Ogródek na Agrestowej
oKarolina 21:01, 11 maj 2016


Dołączył: 03 sty 2016
Posty: 49
Jeszcze trochę moich ukochanych tulipanów.
____________________
Karolina: Ogródek na Agrestowej
oKarolina 21:19, 11 maj 2016


Dołączył: 03 sty 2016
Posty: 49
Mój warzywnik jeszcze w budowie, ale wszystko już powoli rośnie. Trzeba zrobić obrzeża i wysypać kamyczki. Siatka to osłona przed naszym psem, największym szkodnikiem w naszym ogrodzie. Wiem, nie wygląda to estetycznie, ale nie mamy innego wyjścia



A to nasz szkodnik i pogromca trawnika - Tina
____________________
Karolina: Ogródek na Agrestowej
oKarolina 21:39, 11 maj 2016


Dołączył: 03 sty 2016
Posty: 49
W części gospodarczej naszego ogrodu powstaje nowa, drewniana budowla. W połowie będzie to domek narzędziowy, a w drugiej części - gołębnik. Tak, to nowe hobby mojego męża. Kiepsko to wszystko wygląda, ale może do końca sezonu uda się nam cały ten bałagan ogarnąć.
____________________
Karolina: Ogródek na Agrestowej
oKarolina 21:53, 11 maj 2016


Dołączył: 03 sty 2016
Posty: 49
____________________
Karolina: Ogródek na Agrestowej
Lamaze 22:00, 11 maj 2016


Dołączył: 12 kwi 2014
Posty: 307
Witam agrestowy ogródek!Piękne masz tulipany Przestrzeń i warzywnik do pozazdroszczenia, ach...
Macham
____________________
Moje ogrodowe puzzle
GorAna 22:05, 11 maj 2016


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100

Podoba mi sie tu
Będę wpadać na agrest, bo sama niem mam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
oKarolina 22:33, 11 maj 2016


Dołączył: 03 sty 2016
Posty: 49
Dzięki za odwiedziny. Lamaze - znam Twoje ogrodowe puzzle, odwiedzałam Twój ogród wiele razy. Podobało mi się wiele rozwiązań
Ania - Twoje tulipany to po prostu bajka. Agrest zakupiłam w ubiegłym roku, sztuk 2, trochę kiepsko rośnie, może kiedyś będą owoce. Zapraszam
____________________
Karolina: Ogródek na Agrestowej
oKarolina 23:57, 12 maj 2016


Dołączył: 03 sty 2016
Posty: 49
Moje hosty, jeszcze malutkie

____________________
Karolina: Ogródek na Agrestowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies