Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielono zakręcona

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielono zakręcona

jankosia 19:52, 15 sty 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
O ty podglądaczu To ty najlepiej wiedziałaś co pod namiotem i nic się nie odezwałaś? No nieee...
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
wilana 20:11, 15 sty 2016


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
AnnaCh napisał(a)
Witam mieszkankę łódzkiego
Będę zaglądała, bo sama jestem zakręcona na punkcie warzywek Super ogródek
Pozdrawiam.


Witaj Aniu,
cieszę że się podoba. Gdyby mi ktoś kiedyś powiedział, że będzie mi się to podobać to powiedziałabym, że z nim coś nie halo. Do wszystkiego dorastam. Kiedyś nie wyobrażałam sobie mieszkać gdzie indziej niż w bloku. Później mówię do męża- szukajmy domku w szeregu z maleńkim trawnikiem, że nie było problemu. Potem zgodziłam się na działkę pod warunkiem, że M. postawi mi szklarnię i tak dochodzimy do stanu dzisiejszego. Najlepsze jest to, że pod wpływem O. tak się nakręcam, że w kółko gadam o roślinach, o pomysłach innych, myślę co zrobić u siebie i najlepsze, że nikt dookoła nie jest tym zainteresowany. Dobrze, że Wy jesteście .
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
Kasya 20:14, 15 sty 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41848
Ach jaka piekna szklarenka i wiklinowe plotki i obwódki...ach
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
wilana 20:19, 15 sty 2016


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
jankosia napisał(a)
O ty podglądaczu To ty najlepiej wiedziałaś co pod namiotem i nic się nie odezwałaś? No nieee...


Hahaha to ja się dowiedziałam od Was, że tam coś ciekawego można dostać!!
Najpierw zastanawiałam się o jaki namiot chodzi. To już świadczy, że za często tam nie bywam . Dopiero dokładny opis lokalizacji mnie oświecił.
Do tej pory zakupiłam tam budleje (pomyłka roku ) i parę worków kory. Ale od przyszłego sezonu obiecuję: będę często zaglądać i ogłoszę na forum co i jak
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 20:57, 15 sty 2016


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Kasya napisał(a)
Ach jaka piekna szklarenka i wiklinowe plotki i obwódki...ach

tyle miłych słów, bardzo dziękuję.
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
jankosia 21:01, 15 sty 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Napisałam ci wiadomość na priv
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
wilana 21:11, 15 sty 2016


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Na zakończenie dzisiejszego dnia pokażę Wam co przybyło mi wraz z działką. W maju 2013 r. ktoś podrzucił nam trzy kociaki. Na początku myśleliśmy, że kotka po nie wróci ale się nie doczekaliśmy. Kotki zamieszkały w mojej szklarni. Dwa koty znalazły dom, a że maj nie był najcieplejszy to ostatnia sierotka pojechała z nami do domu. Tydzień po przeprowadzce ktoś podrzucił nam szczeniaka na działkę. Rano wyszłam po szczypiorek do ogródka i wróciłam z psem. Jak go chłopcy zobaczyli to nie było rady, pies musiał zostać. Nie są to ogrodowi pomocnicy. Pies książkowo znaczy teren i kopie dziury, czym doprowadza mnie do szału. Kotka latem wygrzewa się na maleńkiej pietruszce. Zwykle jednak z gracją opuszcza działkę i bawi na okolicznych łąkach, a nornice u nas szaleją. Ale jak ich nie kochać?
Dobranoc, do jutra
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
asica 21:42, 15 sty 2016


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
Ewo zdradź w wolnej chwili swoje tajemnice uprawy pomidorów. Widziałam w którymś angielskim programie taką uprawę w donicach, Podobno bardzo korzystną dla pomidorów.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Dominika11 21:55, 15 sty 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
To ktoś wiedział, że zwierzęta trafiły w dobre ręce do dobrych ludzi. Bardzo to cenię. Wspaniałe futrzaki
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
mira 00:05, 16 sty 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
wilana napisał(a)
Przepraszam za jakość zdjęć ale zwykle tylko z komórką biegałam po ogrodzie i niestety nie skupiałam się na tym co cykam, ale obiecuję poprawę.

Teraz trochę o mnie . Podobają mi się ogrody uporządkowane, nowoczesne z ograniczoną ilością gatunków. Jestem zachwycona konsekwencją właścicieli i zazdroszczę opanowania. Ja niestety- stety jestem osobą, która najlepiej czuje się w ogrodach z mnóstwem roślin. Różnorodność stylów, rośliny wylewające się z rabat to moja bajka. Wychodzę z założenia, że jest tyle pięknych roślin więc dlaczego nie mieć ich u siebie i cieszyć się ich widokiem ile się da. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to dobre i wychodzi wielki misz- masz, ale na razie to mi w duszy gra.


Witaj na O. Mamy tak samo tyle, że ja rozpoczęłam ogród od roślin ozdobnych stroniąc od warzywnika ze względu na czas.
Uwielbiam byliny a w zasadzie czego ja tam nie uwielbiam. No ale teraz mam więcej niby czasu i przyszła kolej na warzywa. Ten rok będzie pierwszym więc podglądam wszystkich z warzywkami no i u Ciebie jest cudnie warzywkowo i jagodowo. Mam pytanie o szklarnię gdzie kupiłaś proszę napisz może na pw. Piękna jest no i ta zawartość to dopiero ekstra.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies