Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielono zakręcona

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielono zakręcona

wilana 15:49, 19 sty 2016


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Potem przyszedł czas na odchwaszczenie i uporządkowanie roślin z drugiej strony ścieżki.


Tej drewnianej kabiny już na szczęście nie ma, choć jeszcze jeden sezon i zostałaby zaadoptowana przez winobluszcz .
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
Anda 16:33, 20 sty 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33371
Witaj Ewo. Zapowiada się u Ciebie piękny ogród, warzywnik już jest śliczny Będę zaglądać
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
wilana 09:31, 21 sty 2016


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Anda napisał(a)
Witaj Ewo. Zapowiada się u Ciebie piękny ogród, warzywnik już jest śliczny Będę zaglądać

Hej Aniu, no nie wiem. Jak oglądam te wszystkie ogrody, włącznie z Twoim, to się zawsze zdołuję No nic po to tu jestem aby było lepiej. Pozdrawiam
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
AnnaCh 09:55, 21 sty 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
wilana napisał(a)
Jak oglądam te wszystkie ogrody, włącznie z Twoim, to się zawsze zdołuję No nic po to tu jestem aby było lepiej. Pozdrawiam
Ty się kochana nie dołuj, tylko czekamy na wiosnę i działamy U mnie też masakra, ale powoli małymi kroczkami co rok to będzie lepiej Rok temu nie miałam prawie nic w ogrodzie, a teraz tylko siedzę, czytam i planuję co gdzie zasadzić
____________________
Ania - Malutki pod lasem
wilana 11:54, 21 sty 2016


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Chyba mam chwilowy spadek formy. Biegam po wątkach i czytam, podładowując swoją baterię. Mam wrażenie, że w tym roku wyjątkowo długa jest ta zima .
Mam małą zagwozdkę. Co zrobić z tym?

Mam 4 budleje Davida. Zostaną przesadzone w tym roku i chciałabym je z czymś skomponować. W wątku AnniCh pojawił się pomysł na budleję z białym rozchodnikiem. Czy macie może inne pomysły?
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
gobasia 12:11, 21 sty 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
wilana napisał(a)

Hej Aniu, no nie wiem. Jak oglądam te wszystkie ogrody, włącznie z Twoim, to się zawsze zdołuję No nic po to tu jestem aby było lepiej. Pozdrawiam


Wiesz ja też tak mam,czym więcej oglądam to mam większego doła.Wyrzuciłam wszystkie notatki,swoje bazgroły i zaczynam od początku a co mi z tego wyjdzie zobaczymy ;na razie to nie mogę zasnąć bo jak zamykam oczy to mam rabaty przed oczami
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
rozark 13:35, 21 sty 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
ja mam budleje podsadzoną szałwią, żagwinem, krokusami i irysami kwitnącymi w marcu.
____________________
pozdrowionka
mira 14:50, 21 sty 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
wilana napisał(a)
Chyba mam chwilowy spadek formy. Biegam po wątkach i czytam, podładowując swoją baterię. Mam wrażenie, że w tym roku wyjątkowo długa jest ta zima .
Mam małą zagwozdkę. Co zrobić z tym?

Mam 4 budleje Davida. Zostaną przesadzone w tym roku i chciałabym je z czymś skomponować. W wątku AnniCh pojawił się pomysł na budleję z białym rozchodnikiem. Czy macie może inne pomysły?


Mamy dopiero połowę stycznia, zima jeszcze spoko ładuj akumulatory.

te budleje wysadzasz? one w rabacie będą z tyłu nie wiadomo ile masz miejsca z przodu, u Madżenki były z rożami fajnie, dobre tez z trawami a u mnie ze wszystkim po trochu no ale ja mam 1 krzak, więc albo bałagan albo pod nimi też porządek z jakiś bylin ale nie niskich, nie wiem co się podoba mogą być floksy, jezówki,dzielzany
wstawię Ci moje
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
anabuko1 14:53, 21 sty 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Czy na ostatnim zdjątku widzę pełną rudbekię ??
Kupiłam ją sobie latem, ciekawa jestem czy mi przezimuje, czy nie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
mira 14:59, 21 sty 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
anabuko1 napisał(a)
Czy na ostatnim zdjątku widzę pełną rudbekię ??
Kupiłam ją sobie latem, ciekawa jestem czy mi przezimuje, czy nie


Pytasz się mnie?
tak to śliczna pełna rudbekia i mam ją już ze 3 lata, jakoś dawała radę
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies