Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anulajda w raju

Pokaż wątki Pokaż posty

Anulajda w raju

AngelikaX 12:47, 15 sty 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
I mnie się również podobają - I się człowiek całe życie uczy - że też nigdy o upust nie wołałam w Obi... przy jakiś końcówkach może i mnie by się udało - mus to poprawić
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
anulajda 14:10, 15 sty 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
kasia_c napisał(a)
A powiedz Aniu jeszcze ile razy w roku i kiedy przycinasz cisy? Widziałam też u Ciebie świerki serbskie. Przycinasz je? Wiesz kiedy powinno się to robić? Młode przyrosty jak u sosen?


W zeszłym roku większe strzyżenie cisów było gdzieś w połowie czerwca jak młode gałązki przybierają już ciemniejszą barwę a potem późna jesień to co wystawało, wiosennego cięcia cisów u mnie nie ma ponieważ brak czasu a poza tym mam dużo tulipanów posadzonych które już o tym czasie budzą się do życia i mogłabym je podeptać. Świerki w tym roku będę cięła ostro końcem zimy i potem młode przyrosty już delikatnie gdzieś w czerwcu -lipcu zobaczę jak będzie,w poprzednich latach ścinałam tylko młode przyrosty świerków raz w roku.
Kasiu kiedyś ja byłam dla ogrodu z zeszytem w reku miałam napisane w poszczególnych miesiącach co robimy i kiedy teraz ogród jest dla mnie i żyje pod moje dyktando i tnę bez strachu kiedy mam czas przestrzegając kilku zasad nie trzymam się dokładnie miesięcy patrzę jak młode przyrosty ciemnieją i wtedy tnę a czy to się stanie już czy za tydzień lub dwa lub miesiąc nie ma dla mnie znaczenia byle nie za późno to było.
Sosny gdzieś w maju jak świeczki są miękkie dla świerka jest to za wcześnie


____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 14:14, 15 sty 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
MirellaB napisał(a)

Podobają mi się te donice. Możesz zdradzić ile kosztowały?

Jedna wyszła niecałe cztery dychy
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
MirellaB 14:17, 15 sty 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
To przyzwoita cena. Muszę u mnie zobaczyć czy są
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
anulajda 14:35, 15 sty 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
AngelikaX napisał(a)
I mnie się również podobają - I się człowiek całe życie uczy - że też nigdy o upust nie wołałam w Obi... przy jakiś końcówkach może i mnie by się udało - mus to poprawić


Ja też kiedyś nie pytałam bo myślałam że w takich sklepach się nie da,że mają ustaloną cenę i koniec,ale potrzebowałam kiedyś kupić drugą taką samą doniczkę lakierowaną dużą białą do domu a była ostatnia i trochę miała uszkodzony lakier dołem,pani sama zaoferowała że mi obniży cenę.Teraz jak jest okazja to pytam zawsze
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 15:00, 15 sty 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
sylwik69 napisał(a)
Piękny,gustownie urządzony ogród.Bardzo podobają mi się szpalery drzew wokół tarasu.Widać na każdym metrze Twoją ciężką pracę i zamiłowanie do ogrodu.Podziwiam i zaznaczam do podglądania
Sądząc po wieku Twojej córki,jesteśmy w podobnym wieku.Jestem na początku mojej drogi w tworzeniu ogrodu,będę wdzięczna za każdą poradę i zapraszam do mojego wątku

Sylwia,dziękuję oczywiście zapraszam i pytaj o co chcesz ja z Twojego zaproszenia chętnie skorzystam i w miarę możliwości doradzę
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
AngelikaX 17:03, 15 sty 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
anulajda napisał(a)

Jedna wyszła niecałe cztery dychy


cena super - bardzo mi się podobają

Ps. Niewiem dziewczyny czy też tak macie ale mi jak się uda coś kupić taniej to cieszę się jak dziecko
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
anulajda 18:02, 15 sty 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
AngelikaX napisał(a)


cena super - bardzo mi się podobają

Ps. Niewiem dziewczyny czy też tak macie ale mi jak się uda coś kupić taniej to cieszę się jak dziecko


Coś w tym jest nawet kilka złoty czasami a cieszy
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
sylwik69 14:12, 16 sty 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
anulajda napisał(a)

Sylwia,dziękuję oczywiście zapraszam i pytaj o co chcesz ja z Twojego zaproszenia chętnie skorzystam i w miarę możliwości doradzę

Fajna kobitka z Ciebie
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
anulajda 16:38, 16 sty 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
sylwik69 napisał(a)

Fajna kobitka z Ciebie

jestem u Ciebie w wątku na 60 stronie, jeszcze troszku mi zostało bo wszystko czytam
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies