Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anulajda w raju

Pokaż wątki Pokaż posty

Anulajda w raju

Elinka 20:52, 13 lip 2017

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
Znalazlam moge wkleic na chwile u Ciebie , zobacz prosze co bys tam radzila . Rabata ma 1,6 szer. Sasiad ma duzo roznych roslin w tym dwie pisardi i wlasnie do nich Toszka radzila mi nawiazac kolorem bo jak wsadzilam tam umbry to nie bylo ich widac. Zdjecie slabe ale moze cos doradzisz.

____________________
elinkowy-ogrod
anulajda 21:35, 13 lip 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
TeresaK napisał(a)
Pięknie dziękuję za informacje .... bardzo mi się to rozwiązanie podoba

Jeśli pomogłam to się cieszę
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 21:40, 13 lip 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
Elinka napisał(a)
Dziekuje za odpowiedz,
Hmmm moim zdaniem duzo urosly przez dwa lata a to zle dla mnie bo potrzebuje malego czerwonego na kiju i zeby najlepiej w ale nie roslo albo sie ladnie formowalo.
Czekaj czekaj teraz przyslo mi do glowy moze z buka czerwonego pby jakies kostki zrobic , musze odszukac zdjecie tego miejsca moze ktos cos doradzi .

Aa, czyli chcesz dyplomatycznie powiedziec ze na kwiaty nie ma co liczyc , ale wogole ci nie kwitly czy kwitly ale marńie.

W pierwszym roku po posadzeniu kwitły ale że przycięłam zbyt późno to w następnym było marnie a w tym roku wiosna była taka że wiadomo,nic nie kwitło
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 21:45, 13 lip 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
Elinka napisał(a)
Znalazlam moge wkleic na chwile u Ciebie , zobacz prosze co bys tam radzila . Rabata ma 1,6 szer. Sasiad ma duzo roznych roslin w tym dwie pisardi i wlasnie do nich Toszka radzila mi nawiazac kolorem bo jak wsadzilam tam umbry to nie bylo ich widac. Zdjecie slabe ale moze cos doradzisz.

No czerwone by musiało tam być
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Elinka 22:56, 13 lip 2017

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
Taa, ale co myslalam o nigrach ale nie ma wysoko szczepionych , spotkalam royal burgundy ale sie boje ze jednak za duze korony , co roku z pol metra trzebaby ciac pewno.... Moze pjest jeszcze cos o czym nie wiem
____________________
elinkowy-ogrod
Elinka 23:00, 13 lip 2017

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
A jeszcze jedńo czy one na jesien przebarwiaja sie na karminowo pomaranczowy czy internet znow klamie jak z kwiatami
____________________
elinkowy-ogrod
anulajda 11:47, 14 lip 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
Elinka napisał(a)
Taa, ale co myslalam o nigrach ale nie ma wysoko szczepionych , spotkalam royal burgundy ale sie boje ze jednak za duze korony , co roku z pol metra trzebaby ciac pewno.... Moze pjest jeszcze cos o czym nie wiem

U mnie nie ma
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 11:51, 14 lip 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
Elinka napisał(a)
A jeszcze jedńo czy one na jesien przebarwiaja sie na karminowo pomaranczowy czy internet znow klamie jak z kwiatami

U mnie rosną na wietrznym stanowisku to szybko opadają
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 14:25, 17 lip 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
Trawkowo


____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 14:34, 17 lip 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies