Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anulajda w raju

Pokaż wątki Pokaż posty

Anulajda w raju

Kim 14:04, 07 kwi 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Witam Aniu. Przeczytałam Twój wątek od początku i jestem pod ogromnym wrażeniem. Ogród masz przepiękny cudne rabaty wspaniałe zestawienia. Ja jestem tu nowa i można powiedzieć że dopiero zaczynam przygodę ogrodową i pozwolisz że będę nieco zgapiać. Pozdrawiam
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
anulajda 19:56, 08 kwi 2019


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
TeresaK napisał(a)


Bardzo, bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie i zapewniam, że zaglądam ciągle podziwiając


Dziękuję że zaglądasz
Macham
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 20:00, 08 kwi 2019


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
GorAna napisał(a)
Aniu, jak tam wiosna w Twoim ogrodzie?
Tulipany już gotowe?
Pozdrawiam


Aniu,liście tulipanów powychodziły a lada chwila kwiatki swe pokarzą
Macham
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 20:07, 08 kwi 2019


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
Kim napisał(a)
Witam Aniu. Przeczytałam Twój wątek od początku i jestem pod ogromnym wrażeniem. Ogród masz przepiękny cudne rabaty wspaniałe zestawienia. Ja jestem tu nowa i można powiedzieć że dopiero zaczynam przygodę ogrodową i pozwolisz że będę nieco zgapiać. Pozdrawiam

Witam Cie Bożenko w moim ogrodzie i dziękuję za pochwały i życzę powodzenia a jak Ci się coś spodoba u mnie to zgapiaj do woli
Macham
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Kasiolaaa 21:42, 08 kwi 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Aniu czekam z niecierpliwoscia na Twoje tulipany i ogolnie ogrod jeden z moich ulubionych wiec tym bardziej tupie nozkami hihi
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
anulajda 22:27, 08 kwi 2019


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
Kasiolaaa napisał(a)
Aniu czekam z niecierpliwoscia na Twoje tulipany i ogolnie ogrod jeden z moich ulubionych wiec tym bardziej tupie nozkami hihi


Kasiu to bardzo miłe ale
czas który miałam na Ogrodowisko bardzo się skurczył dla mnie,ale tulipany będą u mnie gościć zawsze i róże też..
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
lawenda001 15:04, 10 kwi 2019

Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 180
anulajda napisał(a)
Mój przedogródek
[img size=640x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/142/1426866/original.JPG[/img



Podglądam twój ogród systematycznie od dwóch tygodni. Wstecz podczytuje i podziwiam, roślinki i trawnik-wszystko takie ładne, podziwiam Cię i gratuluję ogrodu

Mam pytaniem o rabatę kóło tarasu, jaki ciś jest tam posadzony? I jaka jest szerokość tej rabatki?


anulajda 18:52, 10 kwi 2019


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
lawenda001 napisał(a)



Podglądam twój ogród systematycznie od dwóch tygodni. Wstecz podczytuje i podziwiam, roślinki i trawnik-wszystko takie ładne, podziwiam Cię i gratuluję ogrodu

Mam pytaniem o rabatę kóło tarasu, jaki ciś jest tam posadzony? I jaka jest szerokość tej rabatki?




Witam Cie serdecznie
Tu jest posadzony cis Elegantissima a rabatka ma około metra szerokości.
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
lawenda001 19:22, 10 kwi 2019

Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 180
Dziękuję bardzo ładny zestaw. Czy w ogrodach u Kapuasów dostanę te roślinki? Nam w planach wycieczkę do ich ogrodów i szkółki.
anulajda 19:43, 10 kwi 2019


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
Dzisiaj miałam dzień wolny od pracy to przeznaczyłam go na ogród

W niedzielę opryskałam część bukszpanów Spintrorem poszło pięć 10 litrowych spryskiwaczy ale tylko na te najbardziej zagrożone i sasiednie gdzie podczas cięcia zauważyłam młode gąsienice, ale jak tylko się ociepli to będę pryskać wszystkie Lepinoxem.
Po cięciu
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies